Odraz dodáva jedinečnosť

Možno ste o tom ešte nepočuli, ale z tohto materiálu, ktorého základným účelom je, aby ste sa v ňom obzerali, sa už dá vyrábať aj nábytok. Nočné stolíky, konferenčné stoly, komody, televízne stolíky, ale aj nástenné police. Tie už určite máte v kúpeľni a vďaka nim ste každý deň príťažlivejší, dámy vkusne namaľované a páni hladko oholení. Ale skúste to inak.

mřížka

Na policu zo zrkadla je možné uložiť aj dekoratívne predmety, ktoré pre vás veľa znamenajú, alebo čajové či iné sviečky. Ich odraz spôsobí zaujímavý efekt, ktorý rozhodne nemá vo svojej obývacej izbe každý. Takýto kus nábytku pritiahne pozornosť každého návštevníka a dodá izbe punc luxusu a jedinečnosti. Potrebujete sa presvedčiť? Nie je nič ľahšie,.

Nemusíte však ladiť ostatné kusy nábytku, často menej býva oveľa viac. Urobte z tejto ozdoby steny hlavný prvok, ktorý zaujme hneď pri dverách a jeho originalita nenechá na seba zabudnúť.

Nebojte sa mať štýl

Pravdou však je, že konzervatívni milovníci klasických druhov nábytku niečo také neocenia, ale aj to je v poriadku. Nemusí mať každý rovnako zariadený byt, tie časy sú už našťastie dávno preč. Dnes je oveľa dôležitejšie mať vlastný štýl a dokázať vystúpiť z davu, aj za cenu, že nebudete hneď pochopení.

police

Rovnako je to aj s oblečením. Môžete si na seba obliecť najlepší a najoriginálnejší kúsok, ktorý stál celý majetok a môže sa stať, že mnohí vás odsúdia s tým, že nemáte ani štipku vkusu. V móde ani v bývaní totiž neplatia a ani nemôžu platiť presné pravidlá, preto môžu byť predmetom diskusie alebo neporozumenia. Ale v konečnom dôsledku je to dobré, pretože svet je vďaka tomu oveľa pestrejší.