Novejša zo Spišskej

Máte radi lokálne veci? Tak potom zavítajte na web Novejši. Je to lokálna značka oblečenia z východného Slovenska, konkrétne zo Spišskej Novej Vsi.  Okrem toho ide aj o online médium. Na stránke preto nájdete rozhovory s miestnymi podnikateľmi, osobnosťami narodenými na Spiši a ďalšie zaujímavé články. 
Napríklad piatky patria recenziám na reštaurácie a iné podniky s jedlom a pitím v meste. Web tak pre vás môže byť i zaujímavým sprievodcom v prípade, že sa chystáte na výlet do Spišskej. Ak by ste to náhodou nevedeli, toto mestečko je takzvanou vstupnou bránou do Slovenského raja. Pred dvoma rokmi získalo titul najkrajšieho mesta v našej krajine Nachádza sa tu i najvyššia kostolná veža na Slovensku.

pensylvánie
 
Názov Novejša vznikol na základe slangového pomenovania tohto mesta. Zakladatelia značky chcú takýmto spôsobom podporiť miestnu ekonomiku, ale najmä tvorivých ľudí, ktorých neodrádza to, že nepochádzajú z hlavného mesta. Ako iste všetci tušíme, na východe sa predsa len niektoré veci rozbiehajú o čosi náročnejšie. 
 
V e-shope nájdete predovšetkým bundy, tričká a šiltovky s logom „Novejša“. V ponuke sa však nachádzajú aj smaltované hrnčeky, kľúčenky a odznaky. Tieto výrobky vám teda môžu poslúžiť aj ako zaujímavý suvenír pre zahraničné návštevy. Ako tvorcovia značky uvádzajú, v súčasnosti pripravujú i ďalšie zaujímavé kúsky.

oblečení
 
Predaj funguje len na internetovej báze. Ak vám však nejaký ten kúsok nebude sedieť, máte od výrobcov garantované, že vám ich vymenia do 14 dní od zakúpenia. Ku každej objednávke navyše dostanete darček v podobe nálepiek.
Nákupom v e-shope Novejša podporíte mladých ľudí zo Spišskej Novej Vsi. Dve percentá zo sumy každej objednávky totiž putuje priamo do miestneho Klubu mladých.
Popis produktov a aj množstvo informácií na stránke sú písane slangovými, alebo číro východniarskymi výrazmi. Ak teda východniarom nerozumiete, objednávanie tovaru vám môže trvať o niečo dlhšie.

Posted In Nezařazené