Moderný nábytok

Chcete mať doma kúsok, ktorý bude priam kričať, že je originálny? Každý z nás chce mať vo svojom domove aspoň jeden kúsok, ktorý bude nadčasový. Ale zároveň by mal byť aj určitým spôsobom iný a neopakovateľný. Originalita a inakosť sa v dnešnej dobe naozaj nosí. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mne-nosi-darky-jezisek-porad-rika-knez-tomas-halik-41071 Vidíte to aj bežne na ulici, kedy sa baby predháňajú o to, ktorá bude viac vytŕčať z davu, ktorá bude jednoducho tou, za ktorou sa každý otočí. Nie preto, že by bola najkrajšia, ktorá na ulici je. Ale preto, že je naozaj perfektne oblečená. Každá baba sa ňou potom inšpiruje a myslí si, že ju dokáže napodobniť. No pravdou je, že keď je niečo originálne, len ťažko sa to dá napodobniť.

kancelář

Preto sa nesnažte o napodobovanie, snažte sa o originalitu. Dôležité je, aby ste na to mysleli aj vtedy, keď vôbec nemáte chuť nič vymýšľať. Všetko, čo musíte urobiť je zamyslieť sa nad tým, čo by ste vlastne chceli. Dôležité je, aby ste na to mysleli aj pri vyberaní nábytku. Nesnažte sa okopírovať vášho známeho alebo kamaráta, alebo len niečo, čo ste videli v časopise. Snažte sa byť originálny. Snažte sa, aby vás všetci chceli napodobňovať. Keď máte nábytok zrkadlový či sklenený, každý bude chcieť byť ako vy. Každý sa bude snažiť napodobniť vás.

Aj keď „opičenie sa“ ľudia veľmi neobľubujú, vždy môžete mať srdce na mieste, pretože vy ste s tým prišli prvý. Vy ste si zariadili svoj domov podľa toho, aby práve tento kus nábytku vyčnieval, aby bol nad všetkými a aby jednoducho žiaril medzi nudným dreveným nábytkom a starou posteľou. V dnešnej dobe sa už aj z bytu či z domu môže stať svätyňa vkusu a luxusu.

zrcadlo

A práve tento nábytok skutočne luxusný je. Je jednoduchý a minimalistický, no zároveň dokáže obohatiť každý jeden priestor. A to je niečo, čo skutočne potrebujete. Potrebujete byť iný a potrebujete, aby váš domov ožil.