Nerezové zábradlie

Nerezové zábradlie

Zábradlie patrí do interiéru alebo exteriéru domu či rôznych bytových komplexov. Zabraňuje voči pádu a pomáha pri podopretí počas kráčania po schodoch.

Nerez alebo inak nazývaná nehrdzavejúca oceľ sa v hutníctve, stavebníctve a veľa ďalších odvetví používa už od roku 1910.

Či už máte rodinný dom alebo bývate v paneláku, zábradlie sa nachádza pri každom schodisku. Slúži ako zaistenie a ochrana voči pádu. Zvyčajne sa montuje pri schodisku či už v interiéri domu alebo v exteriéri. Pred dom, na záhradu a rôzne.

V súčasnosti existuje množstvo moderných zábradlí a medzi najobľúbenejšie patria práve nerezové zábradlia.

zabradlie z nerezu

V čom sa líšia od klasických zábradlí ?
Nerezové zábradlia sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý dokáže zabezpečiť dlhú životnosť. Nie sú náročné na údržbu a ich dlhú životnosť viete jednoducho zabezpečiť klasickým čistením. Žiadne zložité leštenie, umývanie a podobné. Jednoducho zotriete nečistoty zo zábradlia. Starostlivosť je naozaj minimálna.

Zábradlie vyzerá luxusne, moderne a veľmi štýlovo čiže sa hodí do moderných domov ale na druhej strane si ho viete prispôsobiť a navrhnúť aj do klasického domu. V každom prípade dodá vášmu domovu krásny vzhľad.

Patrí medzi nevyhnutné položky či už v interiéri alebo exteriéri. Môžete si ho rôzne nakombinovať, napríklad výplň môže byť vyhotovená zo skla alebo priesvitného materiálu. Pokiaľ sa vám páči len klasické nerezové zábradlie s medzerami, určite si ho môžete navrhnúť. Závisí to len od vašich preferencií a toho čo sa vám páči.

Montovanie zábradlia je zložitejší proces, keď zábradlie v celku má väčšiu hmotnosť. Je preto potrebné aby zábradlie bolo bezpečne uchytené a predišli ste akémukoľvek netesneniu.

nerezove-zabradlie

Ak zvažujete kúpu kvalitného zábradlia, ktorého životnosť bude vysoká vďaka kvalitnému servisu a správnej starostlivosti. Jednoduché čistenie nečistôt zo zábradlia a pravidelné umývanie vám to môže zaručiť. Nerez je veľmi známy ako materiál ktorý nehrdzavie a preto je aj jeho využitie v stavebníctve veľmi dôležité.

Posted In Nezařazené