Oddych a masáž ako liek proti zníženému libidu

Nikto z nás nie je „nepriestrelný“, každý máme svoju výdrž a určitý limit. A keď tento prekročíme, keď si napríklad dáme na seba veľa povinností alebo zabúdame na relax a sme večne v napätí, musí sa to žiaľ nejakým negatívnym spôsobom preukázať. Okrem iných vecí sa to môže u žien a rovnako tak u mužov preukázať napríklad zníženým libidom, to jest zníženou chuťou na sex. Všetko to spoločne súvisí a psychická ako aj telesná únava, vyčerpanosť či zhoršená sústredenosť, to sú faktory, ktoré na zdravé libido pôsobia negatívne a niekedy dokonca až v miere, kedy sa jednému z partnerov do sexu vôbec nechce, nemá na neho chuť a u mužov napríklad neprichádza ani k erekcii, alebo je táto oslabená.

pár, muž a žena

Teda aké sú riešenia a o ako sa dá tento stav vylepšiť?

Možno by bolo správne navštíviť odborníka, sexuológa. Ale možno to zažívate len v miere, kedy si tento stav dokážete vrátiť do normálu aj so zapojením vlastných síl. A to paradoxne tým, že si skúsite oddýchnuť, vypustiť z hlavy všetko zbytočné a budete sa sústrediť len na lásku s vašou polovičkou.

modelka, erotika

Prichádza ďalší paradox- pomôcť vám môže v nemalej miere aj to, ak pri tejto snahe regenerovať svoje myšlienky, telo a svoju sexuality navštívite tantra salón, kde na vás bude čakať senzualna masaz Bratislavatantra.sk a zveríte sa do rúk inej ženy, skúsenej tantra masérky. Ako je známe, je to práve tantra masáž, ktorá pomáha s uvoľnením blokov a zvyšuje libido. Uvoľňuje napätie a odbúrava sexuálnu frustráciu senzuálnymi dotykmi, ktoré sa venujú všetkým častiam vášho tela, a to vrátane intímnych partií. Súčasťou je pri tantre teda aj nahota a masáž v okolí pohlavných orgánov. Tento postup platí pre mužov aj pre ženy.

  • A keď to považujete za neveru, skúste takúto masáž navštíviť a následne podstúpiť s partnerom/kou spoločne. Tantra salón poskytuje tiež špeciálnu tantrickú masáž určenú pre páry.