Podfukári v autobazaroch


Hneď na začiatok by som chcel informovať že nie všetky autobazáre môžu svojich zákazníkov klamať. Tento článok je iba informačný a vyplýva z môjho osobného názoru alebo informácií ktoré som získal pri kúpe môjho automobilu.

vozy mercedes benz
»        Možno tomu neuveríte ale aj obyčajné klamstvo môže byť skutočné. Pri kúpe auta musíte dbať na všetky detaily. Či je auto pekné zvonka ale aj  zvnútra a či je po motoristickej stránke funkčné, a má šlapať ako hodinky. Mnoho ľudí pri kúpe auta doplácajú na veľkej chyby. Tentokrát sa objavila chýba pri stočených v kilometroch. Inšpekcia rozdávala nesmierne pokuty. Zistila že autobazár predával autá ktoré mali stočené niekoľko tisíc kilometrov.
 
Taktiež môžete natrafiť aj na predajcu ktorý uvádza že automobil v 100 percentnom stave Ale v skutočnosti je to úplne inak. Tak ako pri stlačení kilometroch tak ako motoristickej stránke musí byť auto plne funkčné aby neohrozovalo cestnú premávku. Ak vám predajca predá Auto ktoré je pokazené alebo hrozné cestnú premávku polícia vám môže uložiť pokutu až niekoľko stoviek eur. Aj keď sa vyhovoriť že ste takú takéto auto kúpili polícia ma to nemusí uznať pokutu aj tak dostanete.
prodejce aut
»        Preto pri kúpe auta musíte dbať nato aby bol autobazár overení , teda ešte pred kúpou si zistite informácie o autobazári. Či mám pozitívne alebo negatívne hodnotenie taktiež ich môžete pozrieť aj komentáre alebo šťastnú od ostatných užívateľov a podľa toho sa môžete rozhodnúť či si auto zakúpite od tohto predajcu. Ak budem mať autobazár pozitívne hodnotenia A vy sa rozhodnete že si odtiaľto zakúpite poriadne si auto prezrite a pýtajte sa na všetky detaily. Ak sa autám nerozumiete zoberte si nejakého známeho alebo niekoho kto má z autami skúsenosti a môžem vám poradiť pri kúpe auta. Ak sa chcete vyhnúť oklamaný a kúpiť poriadne auto ktorý vám vydrží niekoľko rokov Dobre si preverte technický stav autá a taktiež aj kilometre. Ak sa objavia nejaké pochybnosti môžete sa obrátiť na inšpekciu ktorá vám pomôže problém vyriešiť. Už pri kúpe auta alebo po zakúpení auta.

Posted In Nezařazené