Staranie o seba vám robí radosť

Vždy som si myslela, že mať pekné nechty je niečo, čím sa zaoberajú len paničky, ktoré nemajú nič lepšie na práci. Ach, keby som tak vedela, ako veľmi som sa mýlila. Nikdy som nechty nebrala ako niečo, o čo sa treba nejako veľmi starať. Naozaj som to vždy brala len tak z pleca na plece a zameriavala som sa na to, čo je pre mňa dôležité a prečo je to pre mňa dôležité. No keď som zmenila prácu a očakávalo sa odo mňa, že budem dobre vyzerať a budem vždy upravená, skutočne som sa začala nielen starať o svoje nechty, ale robiť všetko preto, aby vyzerali ako šperky.

modré nehty

Možno mi to zo začiatku prišlo aj trochu strelené a dosť pritiahnuté za vlasy, ale nakoniec som si povedala, že práve nails sú to, čo je dôležité, aj keď samozrejme nie najdôležitejšie, čo existuje. Ja som teda začala dosť neskoro s tým, že si svoje nechty budem upravovať, ale bola som prekvapená, koľko možností žena má. Bude to super, keď sa s tým naučím poriadne robiť. Všetko je naozaj úžasné, keď tomu dáte vlastný priebeh. Teraz sa už začnem zaoberať asi aj svojou pleťou, myslím si, že je celkom na čase.

barevné nehty

Myslím si, že aj keď neskoro, ale raz by sa mala naozaj každá žena starať o to, ako vyzerá. Verím tomu, že aj keď nezačnete so starosťou od mladosti, nakoniec urobíte dobre hlavne vtedy, keď s tým proste začnete. Verte tomu, že všetko bude úplne v poriadku, pretože aj ja som spokojná. Mám krásne nechty, mám krásnu pleť a nemám pocit, že by som to nejako preháňala. Asi by som to odporúčala naozaj každej jednej žene, aby sa jednoducho zobrala a urobila niečo pre svoju pleť. Predsa len, veď to nie je nič hrozné, no nie? Starajte sa o seba a budete sa cítiť lepšie ako kedykoľvek predtým. Verte tomu, že je to tak. Ale nemajte žiadne obavy. Verte tomu, že to bude to najdôležitejšie, čo vás postretlo. Starať sa o seba je okrem toho aj veľká zábava.