Sviatočná manikúra

Keď príde zima, zvyčajne začnú ľudia plánovať rôzne vianočné večierky a besedy. Pred Vianocami sa jednoducho s takými akciami priam roztrhne vrece. Ja patrím k ľuďom, ktorí to priam milujú. Každý rok sa najviac teším práve na predvianočné obdobie, kedy sa budem môcť poriadne vyblázniť na každom jednom vianočnom večierku. Možno si o mne niektorí ľudia myslia, že som chorá, pretože som Vianocami doslova posadnutá, nakupujem darčeky, stále rozmýšľam nad ozdobami a vôbec. Ale povedala som si, že to môžem kašlať. Nebudem https://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/952010-serie-a-navzdory-chybam-nebude-rusit-videorozhodciho.html sa tým vôbec zaoberať, pretože ma to baví a milujem tieto sviatky.

nehty červené

Problém však nastal, keď som si uvedomila, že som bola pozvaná na tri vianočné večierky za sebou.

Niežeby to bol problém, ale potrebovala som mať perfektnú manikúru. Nebavil ma obyčajný lak, takže som musela nájsť niečo, čo mi skutočne vydrží dlho. To bol však tvrdý oriešok. Čo mi vydrží nepoškodené tri týždne bez toho, aby ma to začalo nudiť? Chcelo to niečo sviatočné, niečo skutočne ligotavé a proste niečo, z čoho budem nadšená. Začala som sa nad tým vážne zamýšľať, no nevedela som na nič prísť. Jediné, čo mi vychádzalo bolo, že budem musieť zase lakovať obyčajným lakom. Alebo nie?

růžové nehty

Našťastie mám kamarátku, ktorá mi poradila najlepšie riešenie. Čudujem sa, že to nenapadlo mne, ale asi už mám hlavu totálne zahmlenú.

Najlepším riešením je pre mňa gel na nechty. To je jednoznačne to najlepšie, čo mi mohla poradiť. Niečo takéto vydrží skutočne veľmi dlho, no nevyzerá to opotrebovane a keď zvolím vhodnú dĺžku, bude to dokonca vyzerať aj prirodzene. No nie je to skutočne perfektné riešenie? Myslím si, že nič lepšie mi už nemohlo sadnúť. Takto si môžem vybrať aj nejaký vianočný motív alebo jednoducho len nejaké trblietky. Bolo to všetko len na mne, no vedela som, že budem s mojou manikúrou poriadne hviezdiť. A to je niečo, čo ma urobí šťastnou.