Upravená aj na pláži

Čo riešite, keď sa chystáte na dovolenku? Píšete si zoznamy? Snažíte sa zapamätať si všetko, čo si musíte kúpiť? Za seba musím povedať, že ja dovolenky úplne milujem. Milujem balenie sa na dovolenku, milujem jej vyberanie a vôbec celkový priebeh. Nepatrím k tým ľuďom, ktorí majú zo samotnej cesty stresy alebo stiahnutý žalúdok. A som za to naozaj vďačná. Takto si ju aspoň môžem naplno užiť.

řasy

Chodenie na dovolenky, spoznávanie nových krajín, nových ľudí, ochutnávanie jedál, ktoré som predtým nikdy v živote nejedla, to je naozaj niečo, čo milujem. Nepoznám človeka, ktorý by si to užíval tak veľmi ako ja. Je však aj ďalšia vec, ktorú milujem skoro rovnako ako cestovanie. Tou vecou je kozmetika a celkovo mejkap. Skrášľovať sa takýmto spôsobom ma fakt baví a neviem si predstaviť deň, kedy by som sa nemaľovala.

Problém nastáva práve vtedy, keď sa chystám na pláž. Nebaví ma na seba nanášať vodeodolný mejkap, pod ktorým sa moja pleť dusí. Vodeodolné linky alebo maskary mi tiež veľmi nevyhovujú, preto musím skúšať alternatívne veci. Čo sa mi osvedčilo úplne najviac sú určite ardell mihalnice. Na pláž sa teraz vôbec nemusím maľovať. Jednoducho si ich nalepím a vyzerám upravene, aj keď na sebe nemám vôbec žiadny mejkap. Nikdy som nebola s ničím tak veľmi spokojná a myslím si, že to ocením nielen ja.

umělé řasy

Spokojné bude aj veľké množstvo iných žien, ktoré budú nadšené z toho, že sa nemusia obávať toho, ako ich tvár vyzerá na pláži. Ak sa nenamaľovaná necítite komfortne, musíte s tým niečo robiť. Ak vám takéto riešenie pomôže, tak prečo to nevyskúšať? Za seba ho odporúčam naozaj všetkým. Nech máte dvadsať rokov alebo štyridsať rokov, keď sa chcete sama sebe páčiť, môžete po nich siahnuť všetkými desiatimi. Keď som spokojná ja, nevidím dôvod, prečo by ste nemali byť spokojná aj vy, vaša mamina alebo vaša kamarátka.