Vyberte si vhodnú manikúru

Mnohé ženy sa prikladajú k názoru, že je zbytočné maľovať si nechty, keď ich stačí mať len čisté a prirodzene upravené. Môžeme vás však vyviesť z omylu? Vôbec to takto nefunguje. Práve upravená manikúra je niečo, bez čoho sa žiadna žena nezaobíde. A ak ste sa ňou doteraz vôbec nezaoberali, je vám jasné, že práve v tejto chvíli by ste mali začať. Aj v tomto prípade platí, že lepšie neskoro ako nikdy. Jediné, čo teraz musíte riešiť, je vybrať si tú pravú pre vás. Dôležité je, aby ste vedeli, čo od vašej manikúry chcete. Tak zistíte, čo by bolo pre vás to najlepšie.
Výhodou je, že máte naozaj veľké množstvo možností. No pre niektoré ženy to znamená problém, keďže si nevedia vybrať. Najprv sa musíte sama seba opýtať, čo by ste vlastne chceli.

nehtíky

Chcem výdrž a kvalitu
Ak sú toto vaše prvotné podmienky a chcete niečo, čo vydrží naozaj veľmi dlho, jednoznačne siahnite po gélovej manikúre. Je to niečo, čo na vašich rukách bude držať ako kliešť a nepotrebujete to dávať dole, úplne stačí, keď sa zbavíte odrastov. Tých sa zbavíte tak, že si necháte urobiť doplnenie. Kvalita je samozrejmosťou, farby budú sýte a vaša manikúra skutočne pevná.

Chcem výdrž a kvalitu, ale aby to vyzeralo prirodzene
V tom prípade sa určite obráťte na gél lak, ktorý je dokonalý presne takisto ako gél. Aplikuje sa však priamo na vaše prsty a nijakým spôsobom sa neupravuje do určitého tvaru. To znamená, že vaša manikúra bude vyzerať dokonale a nič sa s ňou nestane celé týždne, ale stále bude pôsobiť prirodzene a vôbec nie umelo. Stále budete môcť v pohode vykonávať činnosť, na ktorú ste zvyknutá. A pokojne aj niečo viac.

růžové nehty

Chcem niečo jednoduché a bez chémie
Ak vám neprekáža, že si budete musieť vašu manikúru neustále meniť, pokojne zostaňte pri klasických lakoch. Sú lacné, zoženiete ich kdekoľvek a dokonca v dnešnej dobe už aj v rôznych farbách a odtieňoch. To je niečo, čo vás určite poteší.