Choďte do kina na kvalitný film!

Pokiaľ nie ste žiadny obrovský filmový fanúšik, pravdepodobne navštívite kinovú sálu raz alebo dvakrát za pol roka. Ak ale tento čas nastal práve teraz, je jasné, že to musí byť naozaj kvalitný film. Poďme sa pozrieť na najhorúcejšie filmové trháky pre október tohto roku.

kino

  1. Venom

Symbionta Venoma sme prvýkrát mohli vidieť v Spider-manovi z roku 2007, kde ešte Petra Parkera hral známy Tobey Maguire. Ak sa ale vyberiete do kina na hit Venom, spider-mana tento krát nečakajte. Hlavný dej sa totižto točí okolo novinára Eddieho Brocka, nad ktorého telom preberie vo výskumnom laboratóriu kontrolu samotný symbiont Venom. Najlepšia časť tohto filmu je súhra medzi Eddiem a Venomom a Tom Hardy má na tomto skvelom výkone veľký podiel. Nechýba napätie, akcia, napínavosť a samozrejme mnoho vtipných momentov. Na tohto anti-hrdinu sa naozaj oplatí zájsť do kina.

popcorn

  1. Zrodila sa hviezda

Druhým  najnavštevovanejším filmom tohtoročného októbra je novinka Zrodila sa hviezda, kde môžeme vidieť speváčku Lady Gagu, ktorá by naozaj len pri spievaní ostať nemala, pretože jej výkon v tomto filme je priam oskarový. Ide o štvrté spracovanie príbehu rockera Jacksona Maine (Bradley Cooper) a mladej servírky Ally, na ktorú narazí v bare, kde si ju vypočuje prvý krát spievať. Ally pomaly začne rásť popularita, čím Jacksona začne zatieňovať. Jackson sa musí vyrovnať so situáciou a vyriešiť si vlastné problémy a démonov z minulosti.

vstupenky

  1. Prvý človek

Ako inak, film sa točí okolo slávneho Neila Armstronga, ktorého vetu o malom kroku človeka, ale obrovskom skoku pre ľudstvo pozná snáď každý jeden z nás. V tomto snímku ale sledujeme čo všetko tomu predchádzalo. Zoznamujeme sa s rodinou Neila Armstronga, jeho životným príbehom a hlavne jeho vnútorným pokojom, ktorý mu umožnil prvýkrát vkročiť na mesačný povrch. Opakom je vnútorný nepokoj jeho ženy, ktorá s ním prežíva každú dramatickú situáciu a strach, že sa jej manžel už nikdy nevráti.

Posted In Nezařazené