Dbajte o svoje ruky

Každá žena si na sebe dáva záležať. Vôbec nezáleží na tom, koľko má rokov. Už malé dievčatká sa snažia podobať na svoje mamy, potajomky im kradnú štetce a líčidlá a snažia sa urobiť zo seba dámy. To je práve preto, pretože to máme v sebe zakorenené. Baví nás sa o seba starať. Chceme sa páčiť sebe, ale aj ostatným okolo nás. A robíme všetko preto, aby to tak bolo.

manikůra

Starať sa o seba musíme v každom ročnom období. Nezáleží na tom či je leto, alebo zima. Naša pleť a vlasy si zaslúžia zvýšenú pozornosť neustále. Väčšina z nás to má aj vždy na pamäti a robí všetko preto, aby sa niečo nepokazilo. Vlasy nesmú začať vypadávať, tak používame rôzne vyživovacie vody a kondicionéry. Pleť musí byť hydratovaná, preto sa snažíme ju správne odlíčiť, používame podkladové bázy, raz do týždňa jej doprajeme masku. Jednoducho si dávame záležať. No nezabúdame aj na iné časti tela? Čo takto ruky?

Väčšina žien si to, že sa musíme starať aj o pokožku na rukách, uvedomuje hlavne vtedy, keď príde zima. Práve zima pre naše ruky znamená utrpenie, hlavne vtedy, keď si zabudneme dať rukavice. Práve preto by sme sa mali starať aj o ne a krémovať ich tak často, ako si to vyžadujú. V zime často trpíme aj veľkou lámavosťou nechtov. Tomu sa dá taktiež predísť rôznymi olejmi, vyživujúcimi vodičkami a podobnými vecami. No ak nič z tohto nepomáha, máme pre vás veľmi dobrý tip. Gel na nechty urobí s vašimi prstami zázraky.

wellness

Okrem toho, že ich spevní a dodá im potrebnú silu a lesk, je to perfektná zábava. Hlavne preto, že môžete spojiť príjemné s užitočným a urobiť si z nich šperk, ktorý vám pomôže, no bude vyzerať ohromne štýlovo a odzbrojujúco. Vyberte si z ohromného množstva možností či už je to dĺžka, alebo farba. Vy sama najlepšie viete, čo vám bude vyhovovať a v čom sa budete cítiť pohodlne a prirodzene. No garantujeme vám, že budete spokojná.

3/5 - (1 vote)