Dajte deťom to, čo im prospeje

Život vašich detí nie je len o počítačových hrách a tabletoch. Možno si myslíte, že je to tak, ale naozaj sa veľmi mýlite. Napriek tomu, že veda a technika ide neustále dopredu a vy si myslíte, že vaše deti sú už niekde úplne inde, pretože vy ste sa zabávali s niečím iným. A mysleli ste si, že ony budú rovnaké, no doba ide dopredu a vy to nemôžete zastaviť.

postel

Ak máte napriek tomu pocit, že vaše deti už zabudli na to, ako sa majú vlastne hrať. Nemôžete ich dostať z domu a od počítača, pretože neustále len čumia do „bední“ alebo jednoducho povedané do monitorov a už ani nevedia, o čom je vlastne skutočný svet. Možno sa občas ospravedlňujete, s tým, že predsa teraz je iná doba a vy by ste v ich veku tiež asi radšej skúšali nové technológie… no niektoré veci sú len na vás ako na rodičovi. A predpokladáme, že chcete byť dobrým rodičom.

Každé dieťa bude robiť to, čo jeho rovesníci. No vy, presne tak isto ako my všetci, veľmi dobre viete, že hmotné veci nie sú až také dôležité ako zážitky. Práve to je to hlavné, čo z vašich detí urobí právoplatné a samostatne mysliace osobnosti. Nebudú predsa závislé od techniky, no nie? Práve preto je pre ne najlepším riešením poschodova postel.

postel ze sena

Teraz ste možno pokrútili hlavou a zagúľali očami. No verte nám, že máme pravdu. Majú vaše deti spoločnú izbu? Hrajú sa spolu a majú sa rady? Tak to patríte k tým šťastnejším. Väčšina súrodencov, ktorí zdieľajú spoločný priestor sa väčšinou neustále hádajú a bijú. A je to práve preto, že majú nedostatok miesta. Sú na sebe doslova natlačené a nemajú sa kde pohnúť. Keby ste im dopriali viac priestoru, určite by sa to zmenilo.

A viac priestoru im dá práve poschodova postel vďaka ktorej sami uvidíte, aká je z vašich detí perfektná partia. Práve preto, že budú mať každý svoj osobný priestor, budú sa vedieť hrať aj spolu.