Detské postele pre sladké sny vašich detí


Očakávate prírastok do rodiny? Snažíte sa všetko pripraviť tak, aby vaše dieťatko bolo spokojné? K základu vybavenia pre vašich najmenších patria aj detske postele.

Dětská postýlka

Pre tých čerstvo narodených sú to roztomilé detské postieľky umiestnené v spálni rodičov. Tak, aby bola mamička a otecko vždy po ruke, keď malý človiečik zaplače alebo má hlad. Takéto lôžko vyžaduje nielen komfort, ale i praktickosť. Môžete si vybrať drevenú klasiku, ale aj prevedenie s motívom rozprávkovej postavičky či celkom netypický tvar. K tomu rôzne farebné prevedenia alebo klasický odtieň dreva a lôžko pre narodené bábätko je pripravené. Dôležitým doplnkom je i kvalitná matraca, na ktorej zaistíte bábätku dokonalé pohodlie pre zdravý vývin.
Ako dievčatká a chlapci rastú, tak pohodlnú postieľku a spálňu rodičov vymenia za väčšiu posteľ a vlastnú izbičku. Ani tu sa fantázii a komfortu medze nekladú. Detske postele vyvýšené, s úložným priestorom, rozkladacie, rozšírené, poschodové i celkom jednoduché. Rôzne farebné kombinácie i motívy obrázkov, ktoré rozveselia a potešia. Pre tých náročnejších môžete zvoliť aj posteľ v tvare dokonalého auta, v ktorom sa sladké sny menia na skutočnosť.
Ku každej posteli patria aj kvalitné obliečky. Izbu rozveselíte nielen rôznymi farbami, ale aj motívmi obľúbených postavičiek z rozprávok a filmov.

Plyšáček

Dokonca ani plachty nezostanú nudnými a poskytnú rôzne farby i obrázky.
A tak sa postieľky pre vaše deti menia na lôžka, ktoré si deti zamilujú a bude radosť pre ne chodiť odpočívať cez deň i v noci.
Dôležitý je nielen výber kvality a ceny, ale aj moderného a roztomilého designu. Život vašich detí začína v brušku a pokračuje práve v postieľkach, ktoré majú byť rovnako pohodlné a bezpečné. Tým najmenším ich vyberiete vy a tým väčším už vyberáte spoločne. A čo dieťa, tak to iné potreby a požiadavky i detská fantázia.