Zlaďte svoj módny štýl s vaším zvieratkomStaticky sú najviac obľúbení psy. Stačí sa pozrieť vo vašom okolí a možno aj vo vašom dome nájdete hneď niekoľko ich šťastných majiteľov. Je to vlastne ďalší člen rodiny, ktorý je rovnako dôležitý ako človek.
S blížiacimi sa jesennými dňami by ste preto mali myslieť aj na vhodné oblečenie. Môžete si zaobstarať dokonca taký outfit, aby ste ladili aj so svojím psíkom. Stačí len drobný doplnok ako je kabelka či pásik v rovnakej farbe a hneď každý spozná, že patríte k sebe.

pejsci

Niečo pre športovcov

Ak zdieľate s vaším miláčikom rovnaký záujem, akým je napríklad láska k pohybu, potom stavte práve na túto módu. Oblečenie pre psov v športovom štýle mu bude určite sedieť. V obchodoch nájdete praktické komplety pre oboch, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a nič vás nebude obmedzovať. Kúpte si tiež vhodnú kabelku, kam sa vám zmestia nielen vaše osobné veci, ale aj maškrty alebo hračky. Veľmi štýlový je tiež obojok so šatkou pre vášho miláčika v podobnom farebnom odtieni.

Modelky na obzore

Pokiaľ k vám neodmysliteľne patrí líčenie, aj keď idete len vyhodiť odpadky, potom stavte na funkčné džínsy s elastanom, cez ktoré si prehodíte trenčkot. Vášmu štvornohému krásavcovi by nemal chýbať trendy obojok, napríklad so štrasovými kamienkami. Stavte aj na špeciálnu kabelku na venčenie, ktorá má rôzne kapsičky, ako na maškrty, tak i na vrecká pre psie exkrementy.

pes

Pohoda za každej situácie

Máte skôr radšej leňošenie než dlhé prechádzky? Potom by ste mali myslieť na domáce oblečenie vrátane teplých a pohodlných papúč. Hodí sa totiž aj na malý výlet. Rovnako odmeňte aj vášho verného kamaráta. Určite ocení mäkký pelech, z ktorého sa mu ani nebude chcieť von. Veď tu je tak príjemne teplo a dá sa v pokoji oddychovať. Maškrty sú blízko a vy tiež. Čo viac by si mal ešte želať. Na von by sa musel viac obliecť a to by sa mu naozaj nechcelo.
Či už budete tráviť váš spoločný čas akokoľvek, dôležité je, aby ste sa obaja cítili čo najlepšie. Potom vám už nič podstatné nechýba.