Nová aktualizácia pre Windows 10

Ñ       Nová aktualizácia nám ponúka spustiť si video v minimalizovanom okne , takže môže prekryť všetky ostatné okná s ktorými momentálne pracujete. Ak surfujete na Webe a chcete pozerať popri tom video , to už nebude žiadny problém . Video môžete pozerať hoci kedy a popri tom robiť inú prácu.

aktualizace
 
Ñ       Čo je úplne nove , systém Windows 10 sa snažil vylepšiť centrum zabezpečenia , ktoré v sebe obsahuje všetky možnosti na bezpečnú ochranu vášho počítača. V jednom okne vidíte ako často ste mali počítač chránení pred rôznymi hrozbami , či máte všetky potrebné aktualizácie , či máte zapnuté všetky programy na ochranu napríklad firewall a podobne. Vďaka tejto aktualizácie si lepšie môžete nastaviť rodičovskú kontrolu ktorá je už na systémoch dlho ale dnešnej dobe keď deti začínaj byt závislí na internete tak rodičia môžu svoje deti ochrániť a môžu jasne nastaviť ako dlho môžu byť na počítači a aké stránky môžu navštíviť.
 
Ñ       Ďalšia novinka ktorá prišla do aktualizácie je možnosť nastaviť si nočné osvetlenie , tak aby v noci keď pracujete na počítači aby ste sa vyhli tým negatívnym účinkom ktoré klasické svetlo môže znižovať kvalitu  spánku. Jednoducho keď potiahnete menu , nájdete malú ikonku s názvom nočné osvetlenie a keď si to nastavíte , ten počítač Vám zbledne a vy máte jednoduchým kliknutím možnosť upraviť tak by ste v noci mohli na počítači pracovať. V nastaveniach si môžete upraviť detailnejšie nočne osvetlenie , pre ešte väčšie pohodlie pri práci s počítačom v noci.

windows
 
Ñ       Ďalšia aktualizácia sa práve bude týkať automatických aktualizácii. Ide o to že ak si odložíte automatické aktualizácie na inú dobu a aktualizuje sa vtedy keď to práve nechcete , doporučujem nastaviť kedy počítač používate a v tejto dobe tak Vás aktualizácia v nečakanú dobe neprekvapí a urobí sa len vtedy keď vy to budete chcieť.

2/5 - (1 vote)
Posted In Nezařazené