Kupujete spoločnosť?

Ak zvažujete podnikanie a najradšej by ste sa vyhli vybavovaniu, komunikácii s úradmi a poskytovaniu príslušných listín a dokumentov, ktoré sa vzťahujú na založenie spoločnosti, možno práve pre vás bude ideálnou voľbou kúpa už existujúcej spoločnosti, ktorá je pripravená na predaj. Môžete si vybrať firmu, ktorá spĺňa vaše požiadavky. Ako sprostredkovateľská firma s dlhoročnými skúsenosťami vám poradíme s výberom spoločnosti, ktorá je určená na predaj. Ak je vašou prioritou práve spoločnosť, ktorá nie je platcom dane z pridanej hodnoty, aj v tomto prípade vám vieme vyhovieť a pomôcť s odštartovaním vášho podnikania, v čo najlepšom duchu a so všetkým potrebným, čo k tomu patrí. Vaša samostatná podnikateľská činnosť sa začína dňom zápisu spoločnosti do Obchodného registra, čomu samozrejme predchádza niekoľko dôležitých úkonov, ktoré sa k samotnému zápisu nepodmienečne vzťahujú a sú stanovené platnou legislatívou v danej krajine.

naštartujte úspešné podnikanie

Ak sa potenciálni zákazníci rozhodnú pre firmu, ktorá nie je platcom dane z pridanej hodnoty, majú na to patričné dôvody. Ak spoločnosť nedosahujú určitú výšku obratu vyplývajúcu zo zákona za priradené obdobia, nie je povinná byť zaregistrovaná na Daňovom úrade ako platca dane z pridanej hodnoty, ale môže sa tak rozhodnúť a v tom prípade sa stať dobrovoľným platcom dane z pridanej hodnoty. Zvážte všetky pre a proti a rozhodnite sa na základe vašich priorít a predstáv o podnikaní. Nedajte sa odradiť a zastaviť a nasledujte svoje priania a sny až do úspešného konca.

vaše ciele sú dôležité

Vašou úlohou bude zaslať nezáväzný objednávkový formulár a následne postupovať podľa uvedených krokov, bod po bode, cez podpísanie pridelených dokumentov, úradné overenie podpisov, až po zaslanie písomností na našu adresu. Po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy, finančnom vyrovnaní sa je čakacia doba niekoľko pracovných dní až do oznámenia o vlastníctve spoločnosti. Predaj sro bez dph je naša ponuka a výborná voľba pre vaše ďalšie smerovanie, ciele, zámery a ich naplnenie do posledných detailov.