Zážitok pri tantrickej masáži

Každý z nás niekedy túži po plnohodnotnom relaxe. Napríklad po dobrej masáží, po ktorej by sme sa nabili čerstvou životnou silou. Dobrá masáž regeneruje telo aj ducha. Poskytuje telesné aj psychické uvoľnenie blokov. Tantricka masaz Tantra Diamond však okrem týchto základných účinkov poskytuje niečo viac. A to uvoľnenie sexuálneho napätia. Tantra masáže totiž pracujú s našou sexuálnou energiou. Áno, to znamená, že vlastne ide o erotickú masáž.

Ženské telo

Špecifickým znakom tantrickej masáže sú senzuálne dotyky a nahota. A tiež masáž lingamu alebo joni (mužského alebo ženského prirodzenia). Týmto spôsobom sa z tela dokonale uvoľňuje napätie a odstraňujú sa sexuálne bloky. Naša sexualita je prirodzenou súčasťou nášho ja, a aj táto súčasť potrebuje uvoľnenie.

Ďalším poznávacím znakom tantra masáže je, že sa pri nej používajú voňavé masážne oleje a musí sa vykonávať v čistých priestoroch, ideálne tam, kde je dostatočné súkromie. A takisto hrá v pozadí príjemná exotická hudba.

Kto a kde vám môže tantrickú masáž vykonať?

Najideálnejším riešením je zájsť si za týmto zážitkom do špecializovaného tantra salóna. Tam sa vás ujmú profesionálne služby, všetko je tam zariadená tak, ako má byť, od úvodnej návštevy až po záver masáže.

Portrét atraktívnej ženy

Čo tu zažijete?

Na začiatok si môžete vybrať z bohatej ponuky senzuálnych masáží. Áno, nejde iba o jednu masáž. Pre začiatočníkov by síce bolo najlepšie, ak by vyskúšali najskôr klasickú tantru, ale je to samozrejme každého osobná vec, čo chce vyskúšať. Pre tých skúsenejších je tu napríklad aj veľmi vzrušujúca body to body massage. Alebo pre tých, ktorí chcú so sebou zobrať aj svoju partnerku/partnera je tu couple massage- masáž pre páry.

Vyberiete si teda typ masáže a tantra masérku, o akú máte záujem. Následne sa pristupuje k úvodnému kúpeľu a potom k rituálu namaste. A potom prichádza na rad samotná masáž až do happy záveru.