Návšteva salóna

Tantra v Bratislave je pomerne obľúbené vyhľadávanie u nás na Slovensku, pretože aj u nás nájdete skvostné a jedinečné tantrické masážne salóny. Tantra je umenie, učenie a smer s filozofickými a náboženskými prvkami, ktorý učí ľudí milovať seba samého vo všetkých smeroch a zo všetkými chybami a nedostatkami, ktoré okolie možno ani nevníma. Tantrické masáže sú vykonávané v už spomínaných tantrických masážnych salónoch, ktoré sú luxusné zariadenia nesúce sa v znamení starovekej Indie, kde aj tantra vznikla. Tantrické salóny v našom hlavnom meste sú jedny z najlepších, aké u nás nájdete.

masáž

Tešiť sa môžete nielen na krásne ženy, ale taktiež na skvelé ceny, nezabudnuteľné prostredie, milý a osobný prístup a taktiež na cenovo a obsahovo atraktívne masážne programy, spomedzi ktorých si dokáže vybrať skutočne každý. Masážne tantrické programy sú uspôsobené tak, aby sa v nich našiel každý, kto prejaví záujem o tantrický masážny program. Tieto tantrické masážne programy sú sprevádzané tantrickými masérkami. Tantrické masérky nájdete v každom lepšom tantrickom masážnom salóne. Sú to krásne mladé ženy, ktoré sú pripravené splniť vám vaše nespútané sexuálne a erotické priania a dopriať vám všetko, na čo len pomyslíte.

masáž

Sú tu od toho, aby na vás počas tantrického masážneho programu dozerali, ale taktiež predovšetkým na to, aby vám dopriali uspokojenie, po ktorom tak túžite. Cieľom tantrickej masáže nie je uspokojenie fyzického tela ako by sa mohlo na prv pohľad zdať. Tantrické masáže sú určené predovšetkým na duchovné uspokojenie a nastolenie poriadku vo vašom vnútornom svete, dávanie do poriadku vaše čakry, prípadne odblokovať čakrálne bloky a nastoliť jednotu medzi vašim telom, mysľou a duchom. Pokiaľ ste sa nikdy predtým podobnej masáže nezúčastnili, je na mieste, aby ste sa informovali o určitých pravidlách.