Oblečenie ako nástroj dobrej nálady

Predsa len to vyznie úplne identicky, no nie? Ak chceme byť každý iný, sme v podstate všetci rovnakí. Veď to vidíme aj v obchodoch. Sami veľmi dobre vieme, koľko veľa toho na stojanoch je. Kamkoľvek sa pozriete, všade vidíte len tie isté veci, ktoré má koniec koncov na sebe každý. Nezáleží na tom, aké bláznivé a odvážne to je. Stále to skončí len pri tom istom. A to je naozaj a skutočne smutné, nemyslíte? Našťastie sa to však môže vždy obrátiť úplne inak. Stačí len, keď trochu porozmýšľate.

medvídek

Keď si napríklad vytvoríte originálnu potlač na tričká, môžete si byť istý tým, že nič rovnaké a ani podobné nikde neuvidíte. Bude to len vaše a bude to patriť len vám. Nikdy neviete či pomocou toho nevytvoríte aj niečo, čo bude potom chcieť mať úplne každý. Ak však nemáte ambíciu vytvárať nové módne trendy, môžeme vám dať hneď niekoľko tipov, čo si môžete umiestniť práve na to svoje.

1. Obľúbený citát
Nie je nič lepšie, ako mať pri sebe stále obľúbený citát, ktorý vás vie stále inšpirovať. Prečo by ste sa necítili inšpirovaný, keď môžete nosiť na oblečení to, čo vás poháňa vpred? Snažte sa tam dať niečo pozitívne, čo vám spraví dobrú náladu aj vtedy, keď sa na to práve celkom necítite. Nemyslite si, že to druhých otrávi. Ide predsa hlavne o vás a o vašu náladu, ktorá sa vám iba vylepší.

2. Obľúbený človek
Máte vo svojom okolí niekoho, kto vás inšpiruje? Ak áno, prečo si ho nedať na oblečenie a nechodiť s ním úplne všade? Nie je to dobré, keď môžete mať so sebou človeka, ktorý vás robí šťastným?

delfín

3. Niečo vtipné
Taktiež si môžete dať na seba aj vtipný nápis, ktorý poteší a rozosmeje všetkých navôkol. Vhodné je to hlavne vtedy, keď nemáte práve najlepšie obdobie alebo keď je vonku proste zlé počasie. Aj niečo takéto zdanlivo obyčajné dokáže vykúzliť hotové zázraky. Úplne stačí, keď sa budete snažiť.