Spoločnosť Google

Spoločnosť Google sa o svojich zamestnancov stará. V zelenom areáli sa nachádzajú aj lekári, škôlky, zdravú reštauráciu a podobné obchody, ktoré zabezpečujú zamestnancom pohodlnosť. Počas obednej pauzy si môžu odbehnúť napríklad lekárovi alebo do potravín nakúpiť. Svoje dieťa si môžu ráno zaniesť do škôlky po ceste do práce. Keby sa niečo vyskytlo v škôlke, sú tam za 5 minút, pretože je to všetko v jednom areáli. Dokonca sa tam na chodbách nachádzajú aj sieťky na ležanie, aby si zamestnanci mohli počas prestávok dostatočne oddýchnuť.

weby

Bez vyhľadávača

Keby sme nemali Google na internete, tak si nevieme vyhľadávať informácie, ale bolo by treba rovno napísať internetovú adresu do vyhľadávača. Neviem si to vôbec predstaviť ako by sme hádali, akú stránku napísať. Bolo by to veľmi komplikované. Isto si to neviete predstaviť ani vy.
Takže Google nám veľmi uľahčuje život, pretože si dáme vyhľadať hocijaké slovo a Google ho vyhľadá. Je to neuveriteľná pomoc. Vieme tam nájsť hocičo, na čo si len pomyslíte.

google

Zamestnanci

V spoločnosti Google pracujú väčšinou programátori, ktorý sa starajú o to, aby sme našli to, čo hľadáme. Práve preto možno vznikol nasledujúci výrok: „Hovorí sa, že ten človek, ktorý hackne Google, tak ho Google nepotrestá, ale skôr ho zamestná.“ Myslím si, že určite niečo na tom pravdy je. Pretože prelomiť Google nie je vôbec jednoduché, pretože má rôzne zabezpečenia, ktoré nie je jednoduché prelomiť.

seo

Snom mnohých ľudí je robiť práve v Googli. No nie je to jednoduché, pretože Google si starostlivo vyberá svojich zamestnancov. Ale nikdy sa nevzdávajte a možno práve vám sa to podarí. Pracovať v Googli je pocta pre každého zamestnanca a človeka. Najprv si však vyzistite, aké pozície vlastne môžete u nich robiť a takisto sa treba dobre naučiť jazyk. Možno nie len jeden. 

Posted In Nezařazené