Oči ako rám celej tváre

Napadlo vám niekedy, že je naozaj pravda, čo sa hovorí o očiach? Oči sú jednoznačne zrkadlom duše, a preto má na ne väčšina ľudí takú slabosť. Dokonca je to jedna z prvých vecí (väčšinou vždy prvá), čo si na druhých ľuďoch všímame. Nie je to nič prekvapujúce. No je to jedna z vecí, prečo si práve ženy na svojich očiach tak zakladajú. Snažia sa ich orámovať čiernymi linkami alebo zvýrazniť líčením či zaujímavými tieňmi na oči.

oko

Ženy sa s líčením rady vyhrajú hlavne vtedy, keď sa chystajú na nejakú špeciálnu príležitosť. Chystajú sa celé hodiny, objednajú sa na kozmetiku, ku kaderníčke a robia všetko pre to, aby zažiarili. Chcú byť výnimočné krásne hlavne aspoň občas, keď nemajú možnosť byť také každý deň… počkať… nemajú? Ale ony ju majú! Prečo by ste nemohli svojim očiam dodať na výraznosti úplne kedykoľvek? Nemusíte sa výstredne obliekať, aby ste zaujali ľudí okolo seba. Krásne oči úplne postačia.

Nie každá žena to s mejkapom vie, to je jasné. A nie každú to aj baví. Ženy, ktoré majú doma deti a sú rady, keď si doma stihnú dať aspoň kávu, nezaujíma či majú pekne namaľované pery, či je ich rúž podľa poslednej módy, alebo či ich tieň neopadáva pod viečko. Najjednoduchšie by bolo, keby niekto vymyslel niečo trvalé. Niečo, čo by uľahčilo čas s líčením a čo by oči zvýraznilo bez toho, aby ste museli stráviť dlhý čas každé ráno pred zrkadlom. Určite vás potešíme, pretože niečo takéto skutočne existuje. Dokonca ste o tom určite už mnoho ráz počuli a veľmi dobre viete, o čo ide. Sú to umelé mihalnice.

natáčka

Len vďaka nim ušetríte obrovské množstvo času, no aby toho nebolo málo, urobia s vašimi očami niečo, čo nedokáže žiadna špirála. Preĺbia pohľad a celé oko vám orámujú tak, že tomu nebudete chcieť veriť. Navyše, môžete si vybrať také, čo budú pôsobiť prirodzene a nenásilne. Nechajte sa uniesť a vyskúšajte to, neoľutujete.