Relax pre tých, ktorí sú nároční

Hľadáte relax, ktorý http://www.unlp.sk/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D687%26Itemid%3D93 nezapadá do úplne bežných medzí? Aj ja som ho hľadal a môžem povedať, že veľmi dlho. Som človek, ktorý nezastáva žiadnu vysokú funkciu v nejakej nadnárodnej spoločnosti, no svoju prácu si robím poctivo a niekedy asi až príliš. Z práce proste neodídem, kým nemám všetko dokonale hotové a ukončené. Neraz v nej pokračujem aj doma, a to do neskorých nočných hodín. Nedávno sa mi dokonca stalo, že som potreboval odovzdať nejakú polročnú správu, a tak som dva dni nespal nejedol a na záchod chodil len vtedy, keď to bolo naozaj nevyhnutné. To je dôvod, prečo aspoň raz za čas naozaj potrebujem relax, a to naozaj poriadne kvalitný relax.
Nahá žena, na ktorej sú tiene.png
Skúšal som rôzne veci, chodil som plávať, behať, cvičiť do posilňovne, vysúšal som masáže, vírivky, dokonca som chodil navštevovať hodiny jogy. Nič z toho nepomohlo dostatočne. Neustále som cítil napätie, nevedel som vypnúť hlavu na sto percent. Známy mi raz na pivku povedal o erotických masážach. Najprv som na neho pozeral ako obarený, pretože som nikdy v živote nevyužíval erotické služby. Po chvíľke jeho upokojovania, že nejde o žiaden sex za peniaze, som túto myšlienku prestal až tak odsudzovať. Našiel som si erotický salón vo vedľajšom meste, predsa len, aby neboli reči, a na erotickú masáž išiel.Žena v čiernej spodnej bielizni sa usmieva.jpg

To bolo asi také dva roky dozadu. Vtedy sa o erotických masážach u nás až tak nehovorilo, mám však pocit, že dnes je to trošku iné. Vzniklo aj viac salónov s takýmto službami a sú celkovo prístupnejšie. Erotická masáž je naozaj forma relaxu, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší. Neviem to asi opísať slovami. Možno si poviete, že na masírovaní pohlavných partií krásnou ženou nie je nič viac ako erotika, ale je. Človek si naozaj dokonale odpočinie, zrelaxuje a čo je najviac pre mňa osobne, totálne vypne hlavu. Takže ak ju potrebujete vypnúť aj vy, nechajte sa vymasírovať do nemoty a vyskúšajte erotické masáže Privatporta. Uvidíte, že budete viac než spokojní.