Šetrite čas aj peniaze

Konečne vám odpadne otravné obchádzanie jednotlivých poisťovní. Nemusíte riešiť, kde majú najnižšiu sadzbu a tiež najväčšie výhody. To všetko za vás veľmi rád vyrieši šikovný porovnávač, kde máte k dispozícii všetky informácie. Jednoduchá kalkulačka vám už najlepšie napovie, tak ako v škole. Dokonca si ju môžete aj oznámkovať. Základom je zadanie správnych vstupných parametrov, ktoré rozhodujú nielen o cene. Počas okamihu budete mať na stole hneď niekoľko zaujímavých ponúk a tiež rozhodovanie, ktoré nemusí byť práve jednoduché.

pojištění

Ako klient máte ďalej právo na následný servis, takže sa môžete kedykoľvek obrátiť na centrálu s akoukoľvek otázkou. Zelená karta vám príde rovno do e-mailu a poštou potom následne aj zmluva. Ako vidíte, nie je potrebné ani vášho podpisu a vaše PZP je úplne aktívne.

Aktuálne porovnanie
Určite vás poteší, že sú u neho sadzby jednotlivých spoločností konečné. Navyše je väčšina zliav trvalá, takže budete mať najlacnejšiu zmluvu so všetkými výhodami. Každý rok potom môžete získať aktuálne sadzby, takže budete mať neustály prehľad o tom, či sa vám daná zmluva ďalej vyplatí alebo nie. Veď zmena je taká jednoduchá!

Toto cestou naozaj ušetríte! Navyše máte istotu, že jednáte vždy priamo s danou poisťovňou, teda naším prostredníctvom.U väčšiny kalkulačiek si môžete overiť aj ich kvalitu a nájdete tu aj referencie spokojných klientov. Skúste sa treba pozrieť sem:.Tu sa dozviete všetko potrebné a rovno si vyskúšate, čo bude vyhovovať práve vám.
U každého klienta výslednú cenu ovplyvňuje hneď niekoľko faktorov.

auto

Pre väčšinu vodičov to bude na prvom mieste zrejme cena a výška plnenia. Pozrite sa tiež na asistenčné služby alebo rôzne pripoistenia, ktoré môžete mať aj úplne zadarmo. Nebojte sa informovať. Odborníci na svojom mieste vám vždy radi poradia. Na prvom mieste ide predsa o spokojnosť vás ako klienta.
Príďte si k nám pre akčnú ponuku aj vy!