V škôlke sa má páčiť hlavne vašim deťomPo narodení vášho dieťatka čas uteká ako splašený, sú tu odrazu prvé zúbky, krôčiky a ráno sa zobudíte a zistíte, že je čas vyberať vhodné zariadenie pre opatrovanie, keď vy budete v práci. Presne tak rýchlo uteká čas rodičom a nastávajú starosti s tým ako bude vaše dieťatko znášať nové prostredie a úplne bez vás.

Nie je to príjemné obdobie pre dospelých ani deti. Obavy, výčitky, smútok, to všetko sú pocity z nových záležitostí. Aby ste to uľahčili sebe aj vašim detičkám, tak je najlepšie si sadnúť a začať vyberať prostredie, ktoré zaručí vám a hlavne vašim maličkým, že sa v ňom budú cítiť dobre.

školka

Najžiadanejším riešením je súkromná škôlka Bratislava.
Dôvodov, prečo práve tento typ zariadenia je mnoho. V prvom rade menší počet detí. Nečakajú vás preplnené triedy a tým sa znižuje i riziko častých detských ochorení. Okrem toho je väčšia šanca, že sa pani učiteľky, tety, či vychovávateľky budú môcť každému z detí venovať individuálne.

Ďalšou výhodou je, že vaše dieťa môže byť prijaté už po dovŕšení jedného rokaa dokonca s plienkou a cumlíkom. Verte, že za pár dní alebo týždňov urobí vaše dieťatko také pokroky, že plienky ani cumlík nebudete potrebovať.
Ďalej je to určite zdravé stravovanie a celodenný pitný režim, či dohovorenie sa na individuálnom čase opatery, ktorú si môžete zaistiť aj na večer.

Množstvo výletov, pobytu na čerstvom vzduchu a tiež krúžkov, či hravého vyučovania jazykov vaše deti zamestná natoľko, že nebudú mať ani čas na smútok za vami.
Ako náhle pri návrate zistíte, že vám beží oproti veselé a vysmiate dieťa plné zážitkov, tak budete vedieť, že ste vybrali to najlepšie prostredie, aké ste len mohli.

školička

Škôlka má byť tou najkrajšou spomienkou

Mnohí z nás si z detstva práve škôlku pamätajú a spomienky nebývajú vždy príjemné. Ráno slzičky, prísny režim a nútenie do jedla spôsobili, že adaptácia nedopadla najlepšie a trauma zostalo na celý život. Súkromná škôlka Bratislava sa snaží takýmto zážitkom vyhnúť a deti berie všetky do jedného ako svoje vlastné a profesionalita i milý prístup k detičkám sú základom toho, aby im zostali iba krásne spomienky.