Sibutramin – schudnite rýchlo a trvale

Ako náhle zistíte, že vaša telesná hmotnosť nie je ideálna a že index BMI je vyšší, než 28, tak sa vám rozsvieti kontrolka, že niečo nie je v poriadku. Vysoká telesná hmotnosť nie je len vadou na kráse, ale ohrozuje aj priamo zdravie a preto desiatky kíl hore je potrebné riešiť.

sport

Nezostáva nič iné len sa pustiť so procesu chudnutia, pretože iná cesta nie je.Často sa však chudnúci uchyľujú k diétam, ktoré kážu buď nejesť vôbec alebo len jeden druh potravín a podobne. Keď už diéta, tak je potrebné si vybrať takú, ktorá určité veci zakazuje, ale iné pridáva a vy nebudete trpieť pocitom hladu. Môžete skúsiť diétu nízkokalorickú, bielkovinovú alebo len znížiť porcie jedla a hlavne jesť v pravidelných intervaloch.

Ako náhle hladujete viac ako tri hodiny, tak už to je veľký problém, pretože telo stresujete a začína si ukladať zásoby na horšie časy. Takže jesť každé tri hodiny a maximálne 5xdenne a vo večerných hodinách je najlepšia zelenina a nejaké to ovocie.

Samozrejmosťou je pri chudnutí tiež pohyb, bez ktorého ide spaľovanie tukov len veľmi ťažko. A ak nechcete tráviť hodiny vo fitnes či nemáte na pohybové aktivity čas, tak aj bežná chôdza je pravidelný pohyb. Môžete pridať plávanie, bicykel či doma jazdiť na rotopede.

Podporné prostriedky na chudnutie

Chudnutie však často nejde podľa predstáv ani pri dodržovaní všetkých zásad zdravého stravovania a pohybu. Najväčší problém majú zo znižovaním nadváhy práve obézni ľudia, ktorí potrebujú pomoc v podobe rôznych prípravkov.
Medzi ne patria aj lieky na chudnutie ako napríklad Sibutramin.
Obsahujú látku s rovnakým názvom, ktorá pôsobí ako inhibítor, ktorý ovplyvňuje určité procesy v mozgu. Na základe toho máte pocit sýtosti a hlad je potlačovaný, takže je o mnoho jednoduchšie vydržať nové a zdravé životné návyky.

zdravé jídlo

Znižovanie nadváhy je tak rýchlejšie a poznáte ho už po niekoľkých dňoch užívania. Celkovo sa budete cítiť nasýtení aj pri požití malej porcie jedla.