Viete, ako by ste sa mohli vylepšiť?

Niekedy by ste sa mali pozrieť hlavne na to, ako chcete, aby ste vyzerali. Ak sú pre vás dôležité umelé riasy a chceli by ste, aby bolo všetko naozaj dôležité, mali by ste urobiť všetko hlavne preto, aby poriadne držali. Vtedy sa musíte zamerať na kvalitné lepidlo na mihalnice.
modrooká blondýna
Asi by ste sa mali vždy pozrieť na to, ktoré veci sú pre vás tie najlepšie a taktiež aj na to, čo všetko je pre vás to najlepšie už len z toho hľadiska, že by ste mali urobiť čo najviac. Teraz už ide len o to, aby ste si vedeli obhájiť, čo ste si vybrali a taktiež aj to, prečo je to pre vás to najlepšie. Mali by ste urobiť všetko preto, aby ste sa nakoniec tešili zo všetkého, na čo ste sa kedy tešili. Keď chcete ísť na ples, je jasné, že chcete, aby boli veci dokonalé a aby bolo všetko okolo vás oveľa lepšie, než by ste kedy tušili. Aj keď by ste sa možno niekedy chceli pozrieť na to, že všetky veci nie sú úplne dôležité, nakoniec to pre vás bude to najlepšie, čo by ste kedy chceli, po čom by ste kedy túžili.
tmavě zelené oči
Aj keď je vám možno jasné, že všetky veci nie sú úplne super, nakoniec by ste mali urobiť aj to, čo by ste o sebe nevedeli. Aj keď je to možno smiešne a možno by ste si nikdy nepomysleli, že si na seba budete dávať umelé riasy, verte tomu, že vám to pomôže. Budete vyzerať tak dobre, že sa vám tomu naozaj nebude chcieť veriť, budete s tým proste spokojná a budete sa páčiť sama sebe. Ak si myslíte, mali by ste urobiť maximum preto, aby boli všetky veci dokonalé a aby boli veci také úžasné, že sa sama nebudete spoznávať v zrkadle. Keď už viete, ako budete naozaj vyzerať, je to skutočne už len o tom, s čím sa budete vedieť skutočne stotožniť a čo pre vás bude to najlepšie. Teraz musíte skutočne urobiť to, po čom vám srdce celý život pišťalo. Mali by ste to urobiť, lebo na tom proste záleží. Takže, ako sa k tomu postavíte?