Vyberte si tie svoje!

Keď premýšľate nad výberom tých správnych dverí, mali by ste sa zamyslieť nad príbehom, ktoré Vaše dvere budú ukrývať. Chcete aby prezradili toho viac, alebo chcete, aby ten svet za týmito dverami bol tajomným svetom?
Taktiež sa môžete trošku vyhrať s designom a nechať hovoriť Vaše dvere rôzne príbehy, ktoré však spolu dokonale spolupracujú. Môžete si nechať „nakresliť“ jeden motív na jedny dvere, druhý motív na druhé dvere a podobne, a vždy keď pôjdete z jednej miestnosti do druhej budete vedieť, že tieto dve miestnosti vytvárajú spoločný príbeh, ktorý pokračuje v ďalšej miestnosti. Tento príbeh si môžete nechať ako malé tajomstvo s Vašimi najbližšími, alebo sa môžete oň podeliť aj s Vašimi známymi.

dveře posuvné

Ste trochu zmätení? Neviete o akých dverách to hovoríte? Ako je možné „kreslenie“ na dvere a ešte k tomu tak, aby to vytváralo príbeh s inými dverami?
Úplne tomu rozumieme! Určite je to mätúce, ale ako náhle zistíte o aké dvere sa jedná, určite Vám všetko začne dávať zmysel.
Sklenené dvere posuvnésú tými dverami, o ktorých tak básnime!

Už je to všetko zrazu jasnejšie, však?
Tieto dvere sú skutočnou špičkou na trhu medzi dverami! Sklo sa stáva stále populárnejším materiálom a nedalo na seba dlho čakať a už je aj vo forme dverí! Prekrásnych a štýlových dverí!

posuvné dveře

Môžete si vybrať sklo, aké Vám vyhovuje! Ak chcete prepojiť miestnosti, ak chcete nechať preniknúť svetlo z jednej miestnosti, ktorá je viac osvetlená do druhej, ktorá tak osvetlená nie je, tak voľte priehľadné klasické sklo. Ak však chcete použiť materiál skla, ale chcete zachovať tajomnosť každej miestnosti, tak zvoľte mliečne sklo. A ak sa neuspokojíte len tak s niečím a chcete mať vždy a v každom momente originálne kúsky, tak si vyberte dvere na ktorých si necháte vytvoriť vlastný motív!
V tomto sa medze naozaj nekladú! Vyberte si svoje jedinečné dvere už dnes.