Z jeansu sa dnes šijú aj iné doplnky, než len odevy

Jeans https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-nohavice ako materiál na svoju chvíľu slávy niekoľko desaťročí čakal, o to väčší však bol jeho nástup na scénu módy, odkiaľ sa nestiahol až do dnešných čias a vyzerá to tak, že tak skoro ani z módy nevyjde, je totiž nadčasový! Do ulíc miest sa dostal ako veľmi praktický materiál a dnes má neskutočne veľa obmien a variantov.

\'Klasická

Džínsy v podobe nohavíc nájdete v skriniach mužov a žien každého veku a preferovaného štýlu, ich všestrannosť dokážeme využívať každý deň a vždy v inej podobe. Dnešný spôsob života a pracovná náplň väčšiny z nás nám dovoľujú na seba natiahnuť džínsy kedykoľvek, o nudnosti džínsov však nemôže byť ani reči. Ak sa bližšie zoznámite s ponukou trhu, tak zistíte, že máte problém vybrať si ten najvhodnejší strih či typ alebo štýl, pretože ich je neskutočné množstvo, s ozdobnými prvkami, cvokmi, štrasom, geometrickými nášivkami, trendovým roztrhnutím väčšinou na kolenách a veľa iných úprav.

Žiadna zo žien, ktorá nemá postavu modelky, nemusí vešať hlavu, nájde niečo aj pre seba, strihy typu rovné, široké, boyfriend, to všetko sú modely pre každú z nás, hoci máme nejaké to kilo či záhyb navyše. Vysoké dievčatá s dlhými nohami ocenia skiny, slim alebo legínsy z džínsoviny, ktoré sú elastické a na tele pôsobia ako druhá koža. S farbami džínsoviny si takisto nemusíte lámať hlavu, nosia sa všetky odtiene od vybielenej až po čiernu, v závislosti od vášho vkusu, postavy a štýlu. Elegantné tmavé odtiene modrej a čierna sú dokonca tolerované aj na menšie slávnostné príležitosti, ktoré ak doplníte vhodne zvolenou blúzkou z hodvábnej látky, tak budete originálna.

Na každý typ práce sú džínsy vhodné

Praktickosť a nadčasovosť jeansu ako materiálu si každý z nás môže preveriť na vlastnej koži, šijú sa z neho okrem nohavíc aj bundy, trenčkoty, dlhé kabáty, ale aj šiltovky, klobúčiky, dokonca topánky a kabelky či tašky, takže nie je nutné zamerať sa iba na nohavice, ale svoju vizáž môžete oživiť niektorým zo spomínaných kúskov, z ktorých sú mnohé vyrábané ručne.