Zaistenie vášho vozidla

Ako darčeky používajú napríklad poukazy na nákupy alebo rad iných bonusov, ako je právne zastúpenie zdarma v prípade nehody.
Na internete môžete vyskúšať rad porovnávačov, kde zistíte, čo je najlepšie práve pre vás. Môžete ich používať úplne zadarmo. Stačí zadať základné údaje o vozidle a jeho vlastníkovi.
peníze pod autíčky
Poistka na auto sa dá veľmi ľahko dohodnúť. Celý proces môžete jednoducho vyriešiť alebo s pomocou špecialistov, ktorí sa s Vami automaticky spoja a proces Vám pomôžu dokončiť tak, aby ste ešte v ten istý deň mali zelenú kartu aj zmluvu s poisťovňou a mohli bez problémov vyraziť na cesty.

Povinné ručenie motocykla

Do kategórie motocyklov spadajú všetky dvojkolesové motocykle, teda motorky, skútre, mopedy, motorové bicykle, motorové kolobežky, sidecaru, ale aj motorové trojkolky a štvôrkolky. Väčšina poisťovní ich má vo svojej ponuke.
auto financování
Čo má vplyv na cenu?

Je to naozaj veľa faktorov. Najväčší vplyv má asi objem a výkon motora alebo aj vek vozidla. Čo sa týka majiteľa vozidla, je to napríklad vek, miesto bydliska ale najmä počet mesiacov, kedy jazdil bez nehody. Na základe šikovnosti sa udeľujú bonusové body, ktoré môžu cenu znížiť cenu až o 60%. Vďaka kalkulátoru nájdete to najlepšie aj vy.

Podľa čoho vyberať?

Pre väčšinu vodičov je najdôležitejšia cena. Preto je väčšina ponúk zoradená práve podľa ceny. Veľmi dôležitá je aj výška limitov, čiže maximálna suma, ktorú dostanete v prípade nehody. Podstatný je aj rozsah asistenčných služieb. Rad spoločností sa predháňajú v mnohých ďalších pridaných hodnotách, ktoré ich produkt obsahuje. Snažia sa tak uloviť nových zákazníkov práve top kvalitou svojich produktov.
Záleží teda len na nás vodičoch, aké bonusy využijeme a koľko bude robiť celková čiastka. V prvom rade by sme mali pri jazde byť veľmi opatrní a ohľaduplní nielen k sebe ale aj ostatným účastníkom cestnej premávky. Ak budeme jazdiť odporúčanú rýchlosťou a bez nehôd, určite sa nám to oplatí.