Zákonné poistenie auta, čo najlacnejšie

Vlastnenie vozidla tiež so sebou prináša určité povinnosti, medzi ktoré platí aj zákonné poistenie auta.

Avšak nie je Vašou povinnosťou, aby ste uvedenú zmluvu uzavreli na poisťovni, ktorú Vám niekto vyberie. Môžete si ju vybrať sami a dokonca podľa ceny. Za povinné zákonné poistenie auta totiž nie všade platíte rovnakú čiastku. Niekde môžete platiť oveľa menej.

slon
Skôr, než si vyberiete pre Vás vyhovujúcu poisťovňu, služby a vhodnú konečnú čiastku, môžete si spraviť online kalkuláciu a porovnať všetky dostupné informácie o službách a cenách.

Porovnanie je bezplatné a zvládnete to sami. Nie je potrebná žiadna registrácia a porovnanie je čisto nezáväzné. Aby ste výpočet mali, čo najpresnejší a najrýchlejší, tak všetky potrebné informácie do kalkulačky získate v záznamoch o vozidle, najlepšie v technickom preukaze. Niekto si možno dokonca pamätá všetky údaje o svojom štvorkolesovom miláčikovi z hlavy.

Po zadaní sa Vám objaví zoznam dostupných poisťovní, konečná cesta a zahrnuté služby a možnosti pripoistení. Cena sa môže líšiť i podľa toho, na akú celkovú sumu prípadnej poistnej udalosti by bola poistka uzavretá. I v tomto ohľade sa môžu ceny líšiť.

Čo touto kalkuláciu získate?

1. zdarma prehľad dostupných poisťovní
2. porovnanie jednotlivých cien a služieb
3. prehľad výhod, služieb a možných pripoistení
4. rýchle získanie informácií

pojistka

Ak si po kalkulácii vyberiete najhodnejšie a najvýhodnejšie riešenie, máte možnosť okamžite uzavrieť zmluvu o zákonnom poistení vozidla online. Rovnako bezplatne.
Ak však predsa len potrebujete poradiť alebo doplniť získané informácie, tak máte možnosť sa obrátiť na odborné poradenstvo pomocou online formulára, emailom alebo telefonicky.

Aj keď sa jedná o poistenie auta zo zákona, tak bude mať pre Vás potrebný úžitok a získate právnu istotu a kontrolu nad Vašim vozidlom.