Buďte originálni!


1. Vhodný tvar a materiál
2. Farebnosť
3. Veľkosť

Vždy záleží na štýle vášho interiéru, podľa toho si môžete vhodne zvoliť poličku alebo skrinku. Môžete sa venovať klasickým materiálom ako je drevo či kov alebo vyskúšať žiarivé a pritom elegantné sklo.
Na internete nájdete množstvo tipov a zaujímavých riešení. Skúste to napríklad tu:.

police

Pozrime sa na vec trochu od lesa!
Vaša izba má už všetky potrebné náležitosti a vám už len zostáva doladiť pár detailov, aby získala svoju tvár a vám sa skutočne páčila.
Ale kam dáte vaše knihy, vonné sviečky alebo pár darčekových sošiek? K tomu sú vhodné práve poličky, ktoré môžu farebne a hlavne štýlovo ladiť.
Ak patríte medzi zručné osoby, môžete si takú ozdobu vyrobiť aj sami. Objíme vás radosť z tvorenia a potom ešte nad vykonaným dielom v umeleckej veľkosti. Konečne môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vymýšľať rôzne divoké kreácie.
Veľmi obľúbené sú v súčasnej dobe prírodné materiály, ktoré si môžete akokoľvek upraviť alebo rámik na fotografiu, ktorú si môžete nechať zväčšiť do formy obrazu.
Každý človek má iný vkus, niekedy má vyložene v obľube iba okrúhle tvary, iný nepohrdne ani tými hranatými. Navyše radosť z vlastnoručného výtvoru nič neprekoná.
Okrem iného budete napríklad vo vašej spálni dobre vyzerať obrovské zrkadlo, kde sa uvidíte v celej svojej kráse a k nemu sa hodí aj patričný nábytok z rovnako krehkého materiálu.

stěna

Niečo pre klasiky
Pokiaľ ale máte radšej klasický nábytok a vaše deti už sú dostatočne veľké, aby nič nezničili, potom by som volila sklo. Tento luxusný materiál podčiarkne krásu akéhokoľvek interiéru a hodí sa vlastne všade. Jeho nevšedný a nevtieravý vzhľad dodá vašej obývacej izbe punc sviatočnosti a aj vaše návštevy budú obdivovať vašu voľbu.

Jedná sa o úplne bezpečný materiál, ktorý využijete ako prakticky, tak i dizajnovo.
Preto neváhajte z takýmto nákupom. Možno osloví jeho čistota aj vašu drahú polovičku, ktorá isto ocení váš dobrý vkus.