Myslite na všetky možnosti

Nemusí to byť vždy iba kočík s novorodencom. Niekedy úplne stačí, keď zistíte, že všetky vaše dobré kamarátky alebo aj ženy, ktoré poznáte len z videnia, jedna po druhej otehotnejú. Ak ste si už odmalička pred zrkadlom skúšali, ako vám pristane veľké bruško a dnes, keď je správna doba a máte aj správneho partnera, vytúžený stav neprichádza, môže to mať niekoľko príčin:

pokojíček

hormonálnepríčiny
nepriechodnosťvajíčkovodov
– súvislosť s inou chorobou
imunologicképríčiny
vrodené vývojové chybyreprodukčných orgánov
geneticképríčiny
psychickédôvody

V konečnom dôsledku však na príčine nezáleží a vždy je lepšie sa v takýchto veciach poradiť s odborníkmi. Často je dôvod veľmi ťažko odhaliteľný, aj keď rovnako sa môže stať, že sa všetko skôr alebo neskôr vyrieši samo. Ale aj psychika je často najväčšou prekážkou. Je to začarovaný kruh: veľmi chcete, nedarí sa a čím viac na to myslíte, tým je to horšie. Viete, že je treba uvoľniť sa a myslieť na niečo iné, ale to sa ľahko povie a horšie urobí. Pravdou však je, že mnohým párom sa podarilo otehotnieť až vtedy, keď už mali doma osvojené dieťa.

postýlka
Ak sa vás tieto problémy bytostne dotýkajú, úplne stačí, aby ste navštívili http://www.obeckouty.cz/navstivili-jsme/gs-1182 nábytkársky obchod a už len pohľad na decke izby vám neurobí dobre. Vtedy máte len dve možnosti. Buď sa podobným obchodom budete vyhýbať, alebo sa tomu postavíte čelom a zistíte, aké možnosti budete mať, keď už konečne všetko dobre dopadne. Pozitívne myslenie je totiž základ úspechu aj v tejto oblasti.
Treba sa však psychicky pripraviť aj na neúspech, aj keď sa to len ťažko pripúšťa. Vymyslite spolu s partnerom aj plán B, aby ste boli pripravení na všetko. Je dosť možné, že ho vôbec nepoužijete, ale poznáte to predsa. Šťastie praje pripraveným.