Účelné a zároveň krásne

Tam a späť
tam a späť
tam a späť
tam a späť
tam a späť.

houpací postel

Tiež vás monotónny pohyb uspáva? A teraz si predstavte ešte ľubozvučné tóny pesničky, ktorú spieva milovaná bytosť. Je to ako rozprávka? Možno, ale aj u vás doma môže byť takáto situácia realitou.
Krásne drevené kolísky z borovicového či jelšového dreva poskytujú pre vaše dieťatko vnútorný priestor 90×40 centimetrov. Postieľka má pripevnené kolieska, takže si ju ľahko premiestnite do izby alebo kuchyne a môžete mať tak vaše maličké neustále na blízku. Hojdavý pohyb ho rýchlo ukľudní a vy sa ďalej budete venovať potrebným činnostiam.

Do týchto nádherných kolísok máte možnosť zakúpiť kvalitné súpravičky obliečok. A čo takýto set obsahuje:

· obliečku a výplň do vankúšika
· obliečku a výplň do perinky
· ochranný golier okolo celej postieľky
· prestieradlo z bavlny
· baldachýn

Kolísky majú spodnú časť v tvare písmena T, ktorá tvorí pevný podstavec a zabraňuje prevrhnutiu. Voľná, s možnosťou vychýlenia do strany, je iba horná časť zostavy. Tento systém je bezpečný a praktický. Pohojdať zvládnu malých súrodencov aj staršie deti. Ušetria vám tým mnoho času. Farebné prevedenie doladíte podľa stávajúceho zariadenia, aj tu je ponuka široká. Buď farba a štruktúra dreva alebo biela či podľa ponuky a záujmu.

postel

Takýto kúsok nábytku určite poteší novopečených rodičov aj keď sa rozhodnete dať im ho ako krásny a praktický darček. Určite budete mať úspech a mladí vám budú vďační za chvíľky kľudu, ktoré im prinesie. Veď to už poznali naše babičky a my sa k ich tradíciám stále častejšie a radi vraciame. Bábätká majú hneď lepšie trávenie, pretože tento druh pohybu im čiastočne nahradí nosenie v náručí. Nebude ich trápiť nepríjemne nafúknuté bruško. Takže spokojnosť bude na každej, o starostlivosť sa deliacich, zúčastnenej strane. V tejto chvíli vám len môžeme odporučiť výber na našich webových stránkach, kde nájdete aj ďalšie zaujímavé typy.