Vyskúšajte ju aj vy

Práve tým môže možno prekvapivo byť jednoduchá kalkulačka, ktorá vám zaistí aktuálnu ponuku PZP priamo pre vás. Pritom vám ponúkne aj všetky kontakty na spoločnosti, ktoré vám kedykoľvek poradia. Ich pracovníkov ani nemusíte poznať osobne, sú tu kedykoľvek pre vás a to minimálne v pracovné dni.

kalkulace

Vyskúšajte ju aj vy

Overené kalkulačky http://www.hpmarket.cz/product.asp%3Fccode%3Dkalkulacky vám porovnajú ceny od rôznych spoločností a nájdu pre vás hneď niekoľko variantov. Možno pre vás nebude ľahké sa rozhodnúť, vždy záleží na vašich preferenciách.

Pre začiatok si odpovedzte na niekoľko otázok.
o Koľko času vlastne strávim denne v aute?
o Cestujem sama / sám alebo mám zodpovednosť aj za niekoho iného?
o Zaujíma ma iba najnižšia cena?
o Aké ďalšie kritériá by mala spĺňať moja poistka?
o Mám nárok na nejaké bonusy?
A to sme uviedli len niekoľko možností.

Aké vám môže ponúknuť online porovnanie možnosti?
o nestranné porovnanie PZP
o najnižšia cena na trhu – ceny obsahujú všetky zľavy aj bonusy
o platby idú priamo poisťovni
o kvalitné služby po telefóne aj online
o bezplatné poradenstvo

Pri konečnej cene hrá úlohu, aký ste vodič, kde bývate a niekedy aj aký typ vozidla vlastníte.Vyskúšajte napríklad pre začiatok tento.

V dnešnej dobe zhonu a stresu je to naozaj veľká pomoc. Nemusíte nikam chodiť a ako na zlatom podnose je pred vami pripravená ponuka. Stačí len pár kliknutí a je všetko hotové. Zelenú kartu dostanete priamo do e-mailu, takže sa nemusíte ničoho báť, zvyšok dokumentácie vám príde poštou. Vôbec nevadí, že už máte zmluvu u inej spoločnosti, stačí si len zistiť, ako to funguje s výpovednou lehotou a môžete potom plynule nadviazať hneď na novú. V dnešnej dobe jednoducho nič nie je problém.

peníze

Napriek tomu nezabúdajte byť opatrní pri každej vašej jazde autom. Bystrá myseľ a ohľaduplnosť na cestách sa rozhodne oplatí. Veď nikdy neviete, koho stretnete a možno budete potrebovať v núdzi vašu pomoc. Preto buďte vždy pripravení a vnímajte svet okolo seba plne otvorenými očami.