Doprajte vašim deťom radosť

Chcete im dať všetko. Chcete im dať každú jednu hračku, o ktorej snívajú, chcete im dať oblečenie, ktoré sa im páči a chcete, aby im bolo dopriate všetko, po čom túžia. No ak nie ste milionár, asi to nie je veľmi možné. Hlavne v dnešnej dobe, kedy si rodičia odriekajú všetko, pretože chcú, aby boli spokojné najmä ich deti. A tak to má byť. Lebo tak je to správne.

palandy

Rodičia sú pre deti všetkým takmer celý život, aj keď si to ani jedna, ani druhá strana veľmi neuvedomuje. Preto, keď im chcete urobiť radosť, ktorá vydrží naozaj dlho, mali by ste sa ich spýtať, čo vlastne samy chcú.

Ak ste mali súrodenca a tlačili ste sa v malom bytíku a v ešte menšej izbe, chceli ste mať svoj vlastný priestor. Napriek tomu, že ste vedeli, že to asi nie je tak celkom možné, túžili ste po tom, aby ste mali vlastnú izbu, kde si budete môcť všetko zariadiť podľa seba. Kde budete mať svoj písací stôl, stoličku, poličky, odkadací priestor a skriňu a kde bude všetko doslova kričať, že je to vaše. Pri dvoch posteliach to však asi možné nebolo. Viete, aké je riešenie pre vaše deti? Poschodova postel je to najlepšie rozhodnutie, ktoré môžete v prípade, že máte dve deti, urobiť.

Zrazu vám to všetko začína dávať zmysel. Predsa aj vy ste ju stále chceli so svojím súrodencom mať, ale rodičia vám to nikdy nedovolili. A to ste sa stále rozprávali o tom, ako sa na nej budete hrávať a aké to bude super, keď bude mať každý svoj vlastný priestor.

postele

Práve priestor je jednou z najväčších výhod, ktorú vám môže ponúknuť. Už zrazu nebude v ich izbe ani veľký neporiadok a sami uvidíte, že bude celá oveľa viac rozjasnená, ako obyčajne. A to všetko len kvôli jednoduchému rozhodnutiu. Skúste im povedať, čo ste vymysleli. Uvidíte, že vás nedajú za nič. No nie je to príjemné, byť za toho najlepšieho rodiča na celom svete? Tak sa toho pocitu držte!