Hlavne priestor

Ak máte menšie priestory alebo chcete šetriť miestom z iných dôvodov, výborne sa vám budú hodiť medzi vaše zariadenie bytu rozkladacie postele. Jednoduchý systém vysúvania spodného lôžka vám umožní behom krátkej doby vytvoriť pohodlné prostredie na spanie pre dve osoby. Mnohé z nich majú naviac úložný priestor, takže schováte prikrývky a vankúše a vyberiete si ich len v prípade ich potreby. Tento systém oceníte ak vám jedno z detí odišlo napríklad na internát a vracia sa domov len na sobotu a nedeľu prípadne prázdniny. Druhé z detí tak môže využiť väčšiu plochu detskej izby, urobiť si svoje pohodlie a netiesniť sa na malom priestore.

postele

Rovnako dobrú službu vám poskytnú kvalitné rozkladacie postele aj v prípade návštev príbuzných či priateľov. Všetci sa pohodlne vyspia a cez deň si z takéhoto lôžka vytvoríte pohodlnú pohovku.

Pre tieto výrobky je použité na ich konštrukciu drevo z masívu napríklad z borovice. Tiež sa využívajú pre čelá kvalitné MDF dosky. Nemusíte mať obavy ani pri malých deťoch. Je totiž použitý vhodný a bezpečný lak, ktorý naviac nemá žiadny zápach. Povrch je tak ošetrený veľmi vhodným spôsobom.

Rovnako sa môžete spoľahnúť aj na bezpečnosť farieb u daných farebných prevedení. Vzhľadom k vysokej nosnosti jednotlivých lôžok je možné ich použitie pre deti i dospelých. Stodvadsať kíl nie je v tomto prípade žiadna výnimka. Aj dĺžka cez dva metre nahráva dospelým. Matrac môže byť súčasťou zostavy, alebo sa dá objednať samostatne, podľa vašich nárokov na zvýšenú kvalitu.
Vplyv na vašu voľbu bude mať

postel

ušetrenie miesta kvalita možnosť výberu dielčích prvkov.

Ďalším vylepšením sú snímateľné zábrany a úložný priestor na gumových kolieskach. Určite sa s ním ľahko manipuluje, pretože obvykle nie je prichytený ku konštrukcii rozkladacej postele. Príjemný výber na stránkach vás uvedie do sveta, kde priestor a pohodlie hrajú hlavnú rolu.