Jar volá mocným hlasom

Koniec koncov naše ruky dokážu upútať pozornosť takmer ako krásne oblečenie. Len stačí vedieť ako na to. Za vás sme sa pozreli len tak za roh na módne trendy, ktoré nás budú sprevádzať slnečnými dňami.

lak na nehty

v„Osemdesiatky“ sú späť

Možno si ešte pamätáte na bezstarostnú dobu vašej mladosti, kedy vás sprevádzala radosť zo života a farby všade okolo. V niektorých obchodoch sa dokonca znovu predávajú mrkváče a farebné mikiny s nášivkami. Proste toto obdobie malo svojho ducha, ktorý sa na niektorých z nás asi prilepil o trochu viac. Aj vaše nechty môžu nasiaknuť podobnou inšpiráciou: mätová zelená, sladko ružová, vanilkovo žltá alebo fialová. To sú vaše farby tejto jari, ktoré nájdete aj na pultoch obchodov ako gel na nechty. Možno sa hodí najmä pre mladú generáciu, ale môže ich vyskúšať každá žena. Trebárs pristanú práve vám.

Alebo skúste ich tmavší odtieň s matnou finálnou textúrou. Nebudete toľko nápadné. Farby môžete aj bláznivo striedať. Každý necht môže vyzerať inak.

vMetalické farby v novom šate

Chcete sa cítiť ako vo vesmíre? Potom vyskúšajte metalické laky. Svoju slávnu éru si prežili už v deväťdesiatych rokoch a vracajú sa stále v nových podobách. Dnes sú trblietavé a vyzerajú skoro ako kovové. V striebornej, antracitovej alebo medenej farbe sú skvelou alternatívou ku klasickým červeným nechtom, keď sa chystáte na večierok. Môžete skúsiť aj teplejšie farby spolu práve s kovovým nádychom. Odľahčený je aj bezfarebný variant s trblietkami.

vPúdrové tóny pre všedný i veľký deň

Hodia sa najmä pre decentnú manikúru. Na francúzsku manikúru rovno zabudnite, tá je už nejaký čas na ústupe. Ak jej však holdujete, natrite končeky prstov len svetlou ružovú alebo krémovou. Vyberajte si ich aj podľa kože vašich rúk. Veľmi prirodzene vyzerajú aj s matným finišom.

zdobičky

vOsudová žena v červenej

Je to klasika, ktorá sa snáď nikdy úplne neomrzí. Túto stálicu preslávili hlavne hollywoodske hviezdy 40. a 50. rokov a stále sa vracia späť. Môžete siahnuť po ktoromkoľvek odtieni červenej a nikdy to nebude vedľa. Je tým správnym protikladom k takzvanému nahému líčeniu.
Starostlivo vrstvy nanášajte a výsledok potom bude vyzerať dokonale. Budete tak spokojná a nádherná.