Jednotlivec aj skupina

Patríte ku skupine ľudí, alebo chcete individuálny darček pre kamaráta? V prvom prípade sa radi predstavíte v oblečení, ktoré bude celú vašu partiu reprezentovať niečím spoločným. Napríklad pekný grafický prvok umiestnený na rukáve či hrudi ihneď dá okoliu najavo, že patríte k sebe. A to využijete i pre dvojicu, ktorá sa pochváli všetkým okolo.

legenda

Kam sa obrátiť

Tak práve hľadanie na správnom mieste vám uľahčí rozhodovanie. A tým správnym je nasledujúca možnosť . Umožní vám to nielen zrealizovať váš návrh, ale nájdete tu pomoc aj pri grafickej úprave. Ľahko sa presvedčíte v akom formáte je dobré posielať finálny obrázok, a to i v prípade, že nepotrebujete jeho ďalšiu úpravu. Takže, ktoré formáty sa javia ako najvhodnejšie:

cdr, ai, pdf, eps pre vektory, texty je vhodné previesť do kriviek
tif, psd pre rastrové obrázky vo veľkosti 1:1 200-300 dpi.
Nepatríte medzi tých, ktorí sa často zaoberajú grafikou a tieto pojmy sú vám vzdialené? Práve pre vás ponúkame účinnú poradenskú pomoc.

Umiestnenie obrázku

je možné nielen na prednú a zadnú stranu trička, ale aj na jeho boky alebo rukávy. Pri bočnej potlači je nutné, aby tričko nemalo v tomto mieste švy. Vpredu sa dá umiestniť grafika na srdce, hruď aj dolný lem.

Dôležitá gramáž

Pohybuje sa od 140 do 220 gramov na meter štvorcový. Pre sieťotlač, ktorá je používaná, je samozrejme výhodou vyššia váha, čo zaručuje lepšiu kvalitu. Ponúkame aj výrobu tričiek na zákazku. Stačí si zvoliť správny strih a materiál.
A v ponuke tu nájdete aj košele, bundy, tielka a ďalšie kúsky odevov. Určite vás zaujmú možnosti, ktoré potešia vás a vašich priateľov alebo rodinu.

design

Zaujímavé efekty

Za zmienku stojí efekt, ktorý je plastický s mierne zaoblenými hranami. Je vhodný na plochy, nie na tenké linky. Ďalším je možnosť imitácie rôznych materiálov. Takáto potlač vás prekvapí nielen vizuálne, ale aj hmatovo. No a v neposlednom rade zaujmú aj reflexné a fosforeskujúce farby.