Poschodové postele vyriešia aj nemožné


Trápi vás málo miesta, ale nechcete si zároveň odoprieť mať veľkú rodinu? Určite ani nemusíte. Priestor sa nemusí riešiť len rozsiahlou rekonštrukciou. Svoje dokážu urobiť aj poschodové postele.

teploměr

Detská izba je srdcom celého bytu, pretože práve tam to žije. Detičky sa hrajú, smejú a večer zaspávajú vo voňavých perinkách. Preto je dôležité pripraviť im priestor, ktorý si zamilujú a budú sa v ňom cítiť príjemne a v bezpečí.
Práve poschodové postele riešia nielen málo miesta v byte, ale aj celkový dizajn detskej izby. Vďaka nim je jednoduché rozdeliť aj malú izbu na dve časti. Jedna bude odpočinková a druhá na ostatné aktivity detí.

Len si predstavte, koľko priestoru by zbytočne zaberali lôžka dve. Takto budete mať dve v jednom a ubudne len minimu plochy. O detskú izbu sa hravo podelia dvaja súrodenci.

A keby len dvaja. Vďaka pestrému riešeniu poschodových postelí si môžete dovoliť aj viacej detí. Jedno lôžko ešte stále má čím prekvapiť. Môže byť v ňom skrytá prístelka, úložné priestory a dokonca i verzia rozšírená.

Nielen do detských izieb

Ak už vaše deti z postieľok vyrástli alebo potrebujete priestor zariadiť aj inde, než v detskej izbe, tak praktické poschodové postele sa hodia úplne všade.
Napríklad na vaše chaty, chalupy, http://www.pronajemchalup.net/ rekreačné zariadenia, či izby pre hostí. Vzhľad týchto lôžok je moderný a estetický, takže získate naozaj pekné riešenie pre každý priestor určený na spánok a odpočinok.

anděl

Nebudete už musieť riešiť ukladanie hostí, keď vám príde nečakaná návšteva alebo vás bude na chate viac, než ste čakali. Čím viacej lôžok, tým lepšie. K tomu pekne usporiadané, dizajnovo príjemné a prakticky pohodlné. Doprajete si všetko čo potrebujete a ešte zariadite priestor moderne a esteticky.
Najväčšou výhodou u týchto lôžok je, že vždy získate kus priestoru navyše.

Posted In Nezařazené