Najlepšie mobilné aplikácie na vytváranie obsahu

To všetko vedie k nevyhnutnému záveru – inteligentné telefóny sú čoraz viac dôležitejšie ako počítače. A tak začneme od nich prirodzene viac očakávať. Zatiaľ čo pred pár rokmi bola dostačujúca len obrazovka mobilu, teraz chceme byť všetci priam súčasťou mobilného telefónu. Chceme si robiť poznámky, spravovať dokumenty, vytvárať videá alebo animácie, pridávať filtre a efekty a okamžite ich zverejňovať na sociálnych médiách alebo YouTube.

telefon

Pri riešení tejto potreby sa vytvorila celá nová skupina mobilných aplikácií. Sú to aplikácie, ktoré vám umožňujú skutočne vytvárať a spravovať digitálny obsah v mobilných zariadeniach a na webe. Konečne sa zbúrali staré bariéry a obsah je rôznorodejší, výkonnejší a nakoniec dostupnejší.

Aplikácie na tvorbu mobilného obsahu zvyčajne patria do kategórie produktivity. A v skutočnosti vás aj robia produktívnejšími, hlavne ak ste zaneprázdnení profesionáli. Pozrime sa na aplikácie na vytváranie obsahu, ktoré v súčasnosti vedú v kategórii, a uvidíme, čo ich robí výnimočnými.

Evernote

Evernote existuje už niekoľko rokov a stáva sa jedným z najdôležitejších nástrojov produktivity pre celú generáciu užívateľov smartfónov. Evernote vám nielen umožňuje zachytiť obsah. Evernote ponúka celý rad výkonných nástrojov na anotáciu dokumentov, vytváranie kontrolných zoznamov alebo usporiadanie obsahu do priečinkov. To všetko umožňuje vytvoriť úplne nový typ obsahu – zmysluplný a informačne obohatený.
Ak vám to z nejakého dôvodu nevyhovuje, alebo potrebujete viac cloudového priestoru, skúste použiť jeho najbližšiu a tiež cross-platformovú alternatívu NoteLedge. Dodáva sa s riešením Kdan Cloud a umožňuje vám synchronizovať všetky vaše digitálne aktíva.

aplikace

Animation Desk

Už ste niekedy robili animácie? Je to naozaj zábava. Už nepotrebujete žiaden drahý softvér – môžete to všetko urobiť na mobilnom zariadení so systémom iOS alebo Android pomocou aplikácie Animation Desk. Je to skvelý príklad aplikácie na tvorbu obsahu, ktorá vám umožní kresliť, používať grafiku a vytvoriť jedinečné samostatné umelecké diela v priebehu niekoľkých minút alebo hodín.