Portál do sveta fantázie

Máte doma kreatívneho malého človiečika s bujnou fantáziou? Chcete, aby sa naďalej vo svojej predstavivosti hravou formou rozvíjal? Začnite v detskej izbe! Tento priestor určuje smerovanie vášho drobca. Mal by byť čo najpríjemnejšie zariadený a ladený vo vhodných farbách, v závislosti od povahy a želaní vášho dieťaťa.

tapeta

Čo dokážu také fototapety? Zaiste rozžiariť byt. A nie je to ináč ani s detskou izbou.
Prečo dieťaťu nedopriať každodenný pohľad na jeho obľúbeného superhrdinu z rozprávky?

Trojrozmerná dimenzia detskej izby

Okrem klasických čarovných „poťahov“ na steny, ponúkame aj fotografické obrázky.

Rôzne štýly a farby v 3D prevedení skrášlia izbičku a deťom ich detstvo. Táto tapeta do detskej izby zaujme hneď na prvý pohľad a prekvapí vášho syna či dcérku. Hravé motívy džungle, populárne rozprávkové postavičky, ako je Micekey Mouse, víly, vláčiky a mnohé
iné motívy, nenechajú žiadnu detskú dušičku sklamanú.

mimoň

Deťom sa môžu páčiť:

1. Autá
2. Disney princezné a morské panny
3. Poníky
4. Snehulienka
5. Dinosaury
6. Piráti
7. Spiderman
8. Transformers
9. Lietadlá
10. Ironman
11. Kung Fu panda…
12 je lepšie ko 1!

Našou devízou je najmä rýchla a jednoduchá aplikácia na stenu.Špeciálna 3D grafika vzbudzuje dojem reálnej hĺbky. Každý obrázok sa skladá z dvanástich kusov. Nalepiť ho je ľahké, pretože sa nemusíte trápiť a naťahovať s dlhým zrolovaným kusom papiera ako pri bežnej aplikácií. A navyše, použijete taký počet dielov, akú plochu sa chystáte pokryť. Značka Walltastic je dnes jednotkou na trhu. Farby sú jasné a vydržia roky. Papier https://twitter.com/papieruk%3Flang%3Dcs je ekologický a drží na stene ihneď po nalepení. Pre jeho nalepenie odporúčame špeciálne lepidlo, ktoré nájdete v našej ponuke. Taktiež tu nájdete dekoračnú sadu pekných detských nálepiek na stenu a nálepky rozprávkových hrdinov.

Taká trojrozmerná vyhliadka na Londýn alebo Paríž poteší, nielen, mladé oko.
Je možné, že tapeta do detskej izby nakoniec skončí vo vašej spálni.