Prírodná starostlivosť

Kult mladosti je to o čo tu ide a väčšina žien a už aj mužov sa s týmto trendom snaží držať krok. Športujeme, aby sme mali krásnu štíhlu postavu, chodíme na kozmetiku, jazdíme do kúpeľov. Hľadáme stále tú ideálnu kozmetiku v starostlivosti o pleť a telo. Nechceme si pripustiť, že naše telo každým dňom starne a my sa s tým budeme musieť vyrovnať. Veď krása je tu v každom veku, len je potrebné ju vidieť a objaviť.

nehty

Preto už tiež veľmi často siahame po prírodnej kozmetike, ktorá je šetrná k našej pokožke. V mnohých európskych krajinách sa rozmáha takzvaná bio ekológia, ktorá zasahuje do nášho jedla, liekov, oblečenia alebo kozmetického priemyslu. Za túto kvalitu sme dokonca ochotní aj utrácať. Veľakrát ani neriešime konečný efekt alebo výsledok. U starostlivosti o ruky a nechty je tento vývoj o veľa pomalší. Ešte pred niekoľkými mesiacmi boli veľkým hitom gélové nechty.

Prirodzená metóda P-shine

Pre niektorých z vás to bude ešte novinka. O čo sa vlastne jedná? Je to metóda v úprave o nechty, ktorá je založená na prírodnej báze. Je vhodná najmä pre poškodené, lámavé alebo rozštiepené nechty. Dodáva im nevyhnutné vitamíny a minerály. P-shine spočíva v nanesení niekoľkých vrstiev, ktoré obsahujú materskú kašičku, včelí vostk, glycerín, panthenol a vitamíny A, E, H a B5. Vďaka tomu im dodáte pružnosť, pevnosť a obnovíte tak ich lôžko. Táto metóda veľmi dobre funguje ako reparát u žien, ktoré nosili nejaký čas gelovky. Vymenia tak farebnú paletu za prírodné ošetrenie. Nikde nie je napísané, že potom do gélu nemôžete ísť znova.

salon

Nemusíte do salónu!

Ide o spôsob leštenia za použitia zmesi uvedené vyššie. P-shine môžete vyskúšať aj v rade kozmetických štúdií, ale túto sadu si môžete zaobstarať aj domov. Úprava nie je nič zložité. Najprv je potrebné upraviť dĺžku a tvar, potom ešte odmastenie nechtových doštičiek a ide sa na vec. Nanesiete pripravenú pastu z materskej kašičky a zaleštíte ju. Potom aplikujete špeciálny púder z drvených lastúr a opäť zaleštite, vďaka tomu získate lesklú vrstvu, ktorá pôsobí ako ochrana a výživa v jednom. Potom už nanesiete len olejček a máte hotovo.
Vaše ruky vám budú vďačné. Túto starostlivosť môžete striedať aj s gélovými alebo akrylovými nechtami.