Práve pre drobcov i študentov


Je nábytok ako šitý na mieru pre vašich potomkov?
Čo by mala zostava obsahovať?
Aké sú rozmery jednotlivých kusov?
Je použitý kvalitný materiál?

To sú často kladené otázky pri zariaďovaní detskej izby vo vašom byte či dome.

školák

Začnime tou prvou otázkou:

Všetko závisí od povahy a veku vašich ratolestí. Pre tých najmenších nájdete zariadenie s veselými motívmi a farebným prevedením. Ľahko si vyberiete krásny nábytok pre dievčatká i chlapcov. Aj motívy obrázkov sú zaujímavým spestrením tohto priestoru. Pre odrastenejšiu mládež sa nájde zase iný druh zariadenia, no vždy vhodný práve pre individualitu užívateľa.

A čodruhý dotaz:

Výber je natoľko široký, že aj jednotlivé zostavy obsahujú rôzne súčasti. Štandardne nájdete medzi zariadením do detskej či študentskej izby posteľ a skriňu. Ďalšími súčasťami môžu byť šuplíkové boxy, poličky, nočné stolíky a stôl. Určite nájdete aj zostavy, ktoré obsahujú ďalšie zaujímavé kúsky.

Tretia otázka– rozmery:

A to je práve jedna z podstatných vlastností. Inak veľké zariadenie potrebuje päťročný drobec a inak pätnásťročný študent. Aj keď si to občas mnohí z nás ani nestihnú uvedomiť, veď deti rastú príliš rýchlo, pre ich zdravý rozvoj je rozmer používaného nábytku jedným z najdôležitejších parametrov. A nejedná sa len o vplyv na fyzický vývoj.

hračky

Kvalita je štvrtou otázkou:

Veď zdravie našich ratolestí je na prvom mieste. U detského nábytku sa nemusíte v tomto prípade obávať. Materiál je natoľko odolný vysokej záťaži, že nábytok zostáva pevný aj po každodennom používaní aktívnymi potomkami a ich kamarátmi. Použité farby a laky sú bezpečné a neohrozujú zdravotný stav.

Pri výbere na webových stránkach nájdete presné odpovedi na každú z vašich otázok a nielen z tých spomenutých. Oči vašich detí sa rozžiaria pri pohľade na nové kráľovstvo, ktoré si okamžite zamilujú.