Poschodové postele robia z malej izby veľkú


Boj s priestormi, a to hlavne v panelákových bytoch pozná takmer každý. Je jasné, že by ste chceli, aby vaše deti mali každé svoju detskú, či študentskú izbu, ale niekedy je to naozaj nemožné.

chlapci

V takých prípadoch sa dajú využiť iné možnosti a priestor vytvoriť nábytkom. Poschodové postele v tomto už majú prax a ponúkajú rodičom i deťom vždy dobré riešenie. Bola by škoda do už tak malej izby napasovať ešte dve, či tri postele. Ak máte deti dve, tak vám postačí jedna a predsa budú mať každé svoje lôžko.
Pre každý prípad môžete mať u poschodovej postelev zálohe ešte prístelku alebo rozšírenú verziu.

Takto zvolený nábytok pre účel odpočinku nebude nijak priestor narušovať a uvoľní miesto ďalším nápadom pre zariadenie.

postele

Rôzne možnosti poschodových postelí

Poschodové postelesi získali už dávno srdcia detí aj dospelých. Akurát dozreli do takého štádia, že sú vyrobené z o mnoho kvalitnejších materiálov, ponúkajú viacero možností farebnej škály a k tomu rôzne prevedenia.

Šetrenie miestom v malom priestore je cieľom hlavne malých bytov. Týmto kusom nábytku nielen, že ušetríte miesto, ale ešte k tomu získate v jednom nábytku viacero možností. Ak si myslíte, že sa na nej vyspia len deti dve, tak vás prekvapí fakt, že pod dvomi lôžkami sa môže skrývať ešte výsuvná prístelka a dokonca aj úložné priestory.

Ak je to stále málo, tak si môžete obzrieť verziu rozšírenú. Obvykle má spodná časť lôžko väčšie, aby sa na ňom pohodlne vyspali dve deti alebo dospelí.

Cez deň budú šantiť a v noci spinkať

S poschodovou posteľouprichádza do domácností nielen nábytok na spanie, ale v očiach detí nábytok, s ktorým sa toho dá zažiť naozaj veľa.

Zatiaľ, čo večer všetko stíchne a deti sa zachumlajú do lôžkovín, tak cez deň bude v izbách naozaj rušno. Z tohto lôžka sa odrazu stane všetko možné len určite nie miesto na spanie. Vymyslia toľko nových hier, že to bude pre ne tá najlepšie hračka na svete.