Riešenie pre každého

Ak sú vaše možnosti ale značne obmedzené, potom uvítate určite možnosť zaobstarať si rozkladacie postele, ktoré sú pre návštevy úplne ideálne. Ich výhodou je, že bežne môžu fungovať ako funkčné pohovky. Veľmi často sa tieto postele využívajú aj v detských izbách. Možno vás i prekvapí, že ponuka je veľmi široká.

postel

Pri nákupe je ale treba dbať na to, aby vám takéto lôžko dokázalo ponúknuť kvalitný a zdravý spánok. Inak vám budú hroziť dlhodobé bolesti chrbta a únava. Väčšina rozkladacích postelí je skôr vhodná pre občasné prespanie.
Pokiaľ už máte zariadené, stačí len usporiadať párty alebo si môžu vaše deti pozvať svojich kamarátov zo školy.

Obľúbené trendy

Aktuálne sú obľúbené hlavne hranaté tvary a neutrálne farby. Medzi najpopulárnejšie patrí stále čierna a biela spolu s kontrastným červeným poťahom. Ale nebojte sa predajcovia ponúkajú aj sýtejšie tóny farieb, takže si každý príde na svoje. Rozkladaciu pohovku môžete umiestniť vlastne kamkoľvek a vždy bude praktická a efektívna.

Ako spoznáte kvalitu?

Nielen že by sa tu malo vašim hosťom dobre spať, ale dôležité je aj správne anatomické sedenie. Obvykle sú vybavené jednoduchším, ale napriek tomu kvalitným matracom, vďaka ktorému má vaša chrbtica tú správnu oporu. Mnoho ľudí dáva stále prednosť čalúneniu, ktoré je hrejivé na dotyk a máte výber z nepreberného množstva tvarov a farieb. Pre inšpiráciu sa môžete pozrieť na internet.

postele

Čo vám ešte môže toto lôžko ponúknuť?

Jednou z hlavných výhod je jednoduché stiahnutie a roztiahnutie. Okrem toho máte k dispozícii aj celkom veľké úložné priestory, kam ľahko schováte prebytočné lôžkoviny alebo aj ďalšie iné drobnosti. Stačí len zdvihnúť rošt a môžete hneď všetko vybrať na svetlo alebo schovať pred zrakmi hostí. Ako ľahké, že?
Čo sa týka rozmerov, máte k dispozícii tie štandardné alebo aj zmenšené verzie, vždy záleží na vašich možnostiach a nápadoch.
Vaše bývanie tak bude mať praktického kamaráta pre vaše návštevy a vás už nič neprekvapí.