Ste spokojná so svojou manikúrou?

Odkedy som sa začala zaujímať o to, ako vyzerám a v akom som stave je celé moje telo, začala som sa zaujímať aj o svoje nechty. Asi je jasné, že nie každý sa na takéto veci zameriava a nie pre každého je to dôležité, no ja som človek, ktorý si zakladá na maličkostiach. A aj moja manikúra musela byť perfektná, keďže som chcela, aby som sa dobre cítila a aby bolo všetko v najlepšom poriadku. Otázkou však bolo, ako to vymyslieť tak, aby ma to neprestalo po čase nudiť? Pretože nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa väčšinou každý začne nudiť.

červené nehty

Nuda je pre mňa úplne najväčší zabijak, aký kedy existoval. Dobre, teraz trochu preháňam, ale určite viete, čo vám tým chcem povedať. Chcem proste, aby bolo všetko perfektné a to sa veľmi nedá dosiahnuť, keď veci nejdú podľa plánu. Rozhodla som sa, že sa nude vyhnem tak, že neupadnem do stereotypu. To je pre mňa naozaj podstatné, pretože keď padnem do stereotypu, je to všetko v keli. A aj v manikúre musí byť všetko pestré a rozdielne, aby veci dokázali byť v pokoji a v pohode. Verte tomu, že to k životu naozaj potrebujete. Je to však len na vás.

rudé nehty

Ak chcete myslieť na veci, ktoré vás obklopujú, verte tomu, že niekedy musíte urobiť niečo navyše. Že sa jednoducho musíte pohnúť z miesta a musíte sa zamerať na veci, ktoré vás budú vždy posúvať ďalej. Aj napriek tomu, že manikúra možno svet nespasí, váš život vďaka nej môže byť naozaj lepší a záleží len na vás, ako sa na to budete skutočne pozerať. Nakoniec sa predsa len budete musieť zamyslieť nad tým, čo je pre vás dôležité a prečo je to pre vás naozaj dôležité. Ja som sa rozhodla, že moja manikúra bude pestrá a budem sa z nej každý jeden deň tešiť. A verte tomu, že niekedy ku šťastiu a ku pohode stačí aj niečo takéto jednoduché. Neveríte? Skúste to a pochopíte, že to má význam. Aj ten najmenší, ale naozaj má, verte tomu.