Vdýchnite jej nový život


Nemalo by zostať zanedbaných ani tých pár metrov štvorcových, ktoré vedú práve sem. Doprajte tomuto priestoru potrebnú renováciu, vďaka ktorej budete mať zase úsmev na perách. Použite veľké množstvo kreativity a fantázie, ktoré máte určite na rozdávanie. Niekedy stačí naozaj málo!

veranda

Prvý odvážny krok
Pokiaľ už ste toto rozhodnutie urobili, potom si môžete vytvoriť konečne malú oázu, na ktoré budete môcť relaxovať. V prvom rade si z terasy rozhodne nerobte sklad. Mnoho ľudí ju totiž využíva aj ako úložný priestor, kde sú rôzne škatule, lyže alebo iné veci, ktoré práve nepotrebujú. Najprv teda budete musieť všetko vypratať. Možno to pre vás nie je práve najlákavejšia predstava, ale inak sa jednoducho nepohnete z miesta.

Skúste drobný experiment
Vôbec nemusíte používať len klasický verandový nábytok ako je napríklad lavička či ratanové kúsky. Kúpte si sem niečo nekonvenčného! Prekvapte sami seba! Čo napríklad závesný nábytok na lanách, sedacie vaky alebo retro stoličky?

Štýl pre váš relaxačný kútik
Pohrajte sa s detailmi. Pre milovníkov Provence je tu ideálne spojenie bielej a levandule vo všetkých podobách. Alebo si tu môžete navodiť atmosféru ako na mori. Trocha piesku a námorníckych doplnkov a budete ako na lodi. Len vám možno budú chýbať vlny.
Okrem byliniek sa pustite do pestovania ovocia alebo aj zeleniny v štýlových nádobách.

paluba

Nesmieme zabudnúť na podlahu
Ideálnym materiálom je drevo v každom prevedení, to vždy. V tomto prípade vám veľmi dobre poslúži tatransky profil, ktorý sa vyrába väčšinou v prevedení smrek či borovica. Jeho položenie zvládnete sami, vďaka systému pero – drážka. Zámky sú natoľko pevné, že sa nemusíte ničoho obávať. Navyše vďaka svojej odolnosti vám vydrží naozaj veľmi dlho. Okrem podlahy sa dáv využiť aj na obklady stien alebo stropu. Keď už budete v tom nakupovaní, skúste ísť aj do takéhoto riešenia vášho interiéru, ktorý tak bude mať nezameniteľnú vôňu.
Konečne aj vy budete mať výstavnú verandu so všetkým, čo k tomu patrí.