Virtuálne peňaženky

Ide o aktivity ako napríklad natáčanie často krát nezmyselných videí na youtube, reklama a propagovanie rôznych výrobkov na sociálnych sieťach či ponúkanie produktov na chudnutie. Pre väčšinu ľudí sú tieto profesie nezmyselné, ale títo mladí ľudia sú úspešní a dokážu si zarobiť slušné peniaze. Ak ste šikovní dokážete svoj rozpočet vylepšiť pomocou internetu o peknú sumu aj iným spôsobom, ktorý nemusíte nikde propagovať.

bitcoin.png

Reč je o kryptomenách, o ktorých veľa ľudí ešte ani nepočulo, alebo sa boja do nich investovať. Na to aby ste boli v tomto smere ziskoví však potrebujete aspoň nejaké informácie. Kryptomeny sú internetové meny, respektíve platidlá, z ktorých najznámejší je Bitcoin. Pre rôzne systémy a potreby vzniklo aj množstvo ďalších. Bitcoin cash, Ethereum či Litecoin. Ak z nich chcete prosperovať môžete ich ťažiť alebo si ich kúpiť. Na to slúžia niekoľké internetové stránky, ktoré poskytujú túto možnosť. Ktoré sú najpopulárnejšie?

Coinbase Registrácia na Coinbase je trochu zložitejšia, ale nie je to nič čo by každý nezvládol. Na overenie používateľa budete musieť nahrať svoj občiansky preukaz, a doklad o vašom účte. Následne môžete prevádzať peniaze a začať kupovať. Ak nemáte žiadne skúsenosti kúpte lacnejšiu variantu ako Bitcoincash, ktorého cena sa pohybuje v dnešnej dobe okolo 350 Eur. Je dobré pozerať prognózy na internete. Zatiaľ čo najbližšie mesiace by mali ceny kryptomien klesnúť a vy môžete výhodne kúpiť niekoľko kusov, budúce roky by sa mali ceny vyšplhať niekoľko násobne a vy tak budete ziskový. Všetko záleží na vývoji trhu, preto musíte aktuálny stav často sledovať a predávať keď sa to skutočne oplatí. Pri ťažení máte každý deň určitý výnos, no na to budete potrebovať niekoľko systémov a výkonný počítač. To je však už zložitejšia cesta.

technologie.jpg

Skrill Výhodou skrillu je, že sa bežne používa podobne ako PayPal, ako virtuálna peňaženka. A to, že si cez ňu môžete kúpiť aj nejakú kryptomenu je už len bonus. Princíp je rovnaký a vy za vami zvolenú sumu kupujete a následne predávate.

Posted In Www