Vykúzli vám doma veľa miesta

Vykúzlite si z jednej úžitkovej plochy hneď dve lôžka naraz! Ponúkame na predaj moderné poschodové postele, ktoré oceníte vy aj vaše deti. Tieto lôžka sú skvelé riešenie pre veľké rodiny s viacerými deťmi. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, ako usporiadať v detskej izbe alebo vo vašej spálni nábytok, aby sa vám tam zmestilo všetko potrebné. V našej bohatej ponuke nájdete naozaj krásne a moderné kúsky, ktoré sa iste stanú ozdobou vášho bytu. Navyše všetky naše postele sú vyrobené z vysoko kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov a teda sú vhodné aj pre vašich najmenších. Každý model obsahuje úložný box, kam si môžete napríklad ukladať periny, vankúše a ďalšie veci. Úplnou samozrejmosťou je tiež bezpečnostná zábrana, ktorá chráni pred pádom dole.

poschodová postel

Ideálne riešenie pre malé bytové priestory

Radi by ste mali veľkú rodinu s kopou detí, ale bohužiaľ vás trápi nedostatok miesta vo vašom byte? Hovoríte si, že by ste viac ako dve deti nemali kde uložiť? Skvelým riešením sú poschodové postele, ktoré vám z jednej použitej plochy vykúzli dve lôžka. Navyše tieto postele sú tiež vzhľadovo veľmi pekné, teda sa stanú určite ozdobou každej izby alebo spálne. Vybrať si môžete z nepreberného množstva typov, farieb a dizajnov, záleží len na vás, ktorá postieľka sa bude vašim deťom páčiť.

postele

Splňte si sen

Tiež ste ako malí snívali o tom, aké by to bolo vlastniť poschodovú posteľ? Alebo ste sa chodili pokochať ku kamarátom, ktorí tento vzácny kus vlastnili? Splňte si svoj tajný sen z mladosti alebo urobte radosť svojim ratolestiam a kúpte si jedno z týchto krásnych lôžok. Okrem veľkej radosti má tento kus nábytku tiež množstvo ďalších výhod – napríklad vám ušetrí veľa miesta vo vašom byte, navyše každá posteľ disponuje úložným priestorom, kde si vaši najmenší môžu uschovávať svoje poklady. Stopercentná bezpečnosť zabezpečuje spoľahlivá zábrana, ktorá vaše dieťa ochráni pred pádom.